Botnetı olan bir baksın

kenankel

Katılımcı Üye
26 Mar 2016
763
0
Kardeşim bana sorarsan biraz para biriktir hazır userli botnet al.Sen sadece giriş yapıp saldırı yapılacak siteyi yazıyorsun farklı bir sunudan saldırı yapılıyor kafan rahat olur istediğin siteyi indirirsin.

HTLORD

Yeni üye
5 Haz 2015
40
0
kardeşım bana guvenebılırsın öyle biri olmadıgımı tanışma fırsatımız olursa sende farkedersın burda başarılarımı paylaşırkende görebilirsin

HTLORD

Yeni üye
5 Haz 2015
40
0
kardeşim uzun zamandır ıstıyorum yanı bana kursan ne olucak birkerede THT den istediğim birşey gerçekleşsin dışlanıyoruz resmen

HTLORD

Yeni üye
5 Haz 2015
40
0
yaşım reşit yaşda tam kardeşim benım , bankayla ısım olmaz sadece şu serefsızlere saldırmak ıstıyorum bıkerede ıstedıgım olsa yardımcı olsan be

HTLORD

Yeni üye
5 Haz 2015
40
0
kardeşım guvenseydın keşke çok istiyorum bunu suan kendımı kotu hıssettım dedıgın seyı ustume alınamıyorum oyle bırı degılım sacma sapan yerlerde kullancak gıbı bırı degılım neyse senin o güzel canının sağlığı ne diyiyim Selametle

kenankel

Katılımcı Üye
26 Mar 2016
763
0
kardeşim uzun zamandır ıstıyorum yanı bana kursan ne olucak birkerede THT den istediğim birşey gerçekleşsin dışlanıyoruz resmen

Önceki msjımda yazmıştım hiç uğraşma hocam.Forum tim yöneticilerine kadar yazdım dediğim gibi illegal olduğu için kimse yardım etmez.Sadece bilgi alıp kendini yönlendirirsin.Çok acil ise stresser sitelerinden paket al online atak yap aylık 15 tl falan acemiliğiini atarsın bu şekil

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.