Brute Force Hatası

Lyudmila

Üye
12 Tem 2015
122
0
Uranüs
Brute Force - Çözüldü :D

Merhabalar..​

Arkadaşlar Brute Force hata verdi, programı aktifleştirmek için alttaki butona basınca ; " Well. So you still want to test your site ! Good Luck. " diyor..
Yaptığınız yorumlar için teşekkür ediyorum..

Çözüldü Arkadaşlar Teşekkürler Benim Aptallığım :D O Yazı hiç dikkatimi çekmemişti daha önce direk "ok" diyip geçiyorduk. Bugün gel gör ki dikkatimi çekti ne oluyor diyorum bende :woott Eyvallah yorumlarınızdan dolayı :D

Son düzenleme:

Lyudmila

Üye
12 Tem 2015
122
0
Uranüs
En Açık şekli bu dostum programın altındaki aktif etme butonuna basınca " Well. So you still want to test your site ! Good Luck. " yazıyor taramayı filan başlatamıyorsun.

PresanS

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,470
203
24
Debian
Programı Açtıktan Sonra Altta Bulunan "All Rights" ile başlıyan cümleye çift tıklamanız yeterli olucaktır aldığınız "Well. So you still want to test your site ! Good Luck. " hata değil siteleri,admin,pass girerek "Deneme-yanılma"yöntemini "Start" Diyerek Başlatabilirsiniz.

Lyudmila

Üye
12 Tem 2015
122
0
Uranüs
Beyler tamam anladım :) Tamam bozmayın durun :) Lan Ben Herzman OK'a basıp giriyordum hiç yazıyı okumuyordum bu sefer yazı dıkkatımı çekti dedim ne oluyoruz hatamı bu :) Lan ne mallık bu arkadaş :) Beyler Uğraştığınız için sağolun dalgınlık var bi konu dolayısıyla haliyle kusura bakmayın.. :)

Son düzenleme:

Lyudmila

Üye
12 Tem 2015
122
0
Uranüs
Dostum biliyorum sen yorma kendini :) Hani hızlıca brute forceyı başlatınca All Rights a basıp hemen ok'a basıp geçiyorduk ya. Bu gece bıraz dalgınım bı yazı yazıyor Allah Allah dedim ne oluyoruz o yüzden hata gibi geldi yani olay bu kusura bakmayın beyler :) Sıkıntı yok benim aptallığım :D Hiç dikkatimi çekmedi o yazı..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.