Brute Force Site Bulmuyor

Leonsx

Katılımcı Üye
21 Tem 2013
330
1
Arkadaşlar saatlerdir bekliyorum 90 a geldi hala site bulmadı her seferinde böyle oluyor dork maker programlarınla oluşturuyorum dorkları ama bi etki etmiyor nasıl etkili dork yazabilirim

HackerSound

Katılımcı Üye
30 Ocak 2013
386
0
Deface City
Kardeş bruteforce biaz eskide kaldı sql xss rfı lfı bu acıklardan gidersen daha verimli olucagını düşünüyorum. bruteforce mantıgı şifreleri deniyor,yani bence bir hack yöntemi degil.Hack dediğin acıklardan giderek sistemi elegeçirirsin. Bu benim düşüncem her fikre saygı duyarım tabiki.

Leonsx

Katılımcı Üye
21 Tem 2013
330
1
Kardeş bruteforce biaz eskide kaldı sql xss rfı lfı bu acıklardan gidersen daha verimli olucagını düşünüyorum. bruteforce mantıgı şifreleri deniyor,yani bence bir hack yöntemi degil.Hack dediğin acıklardan giderek sistemi elegeçirirsin. Bu benim düşüncem her fikre saygı duyarım tabiki.

zaten bu aralar sql ile uğraşıyorum brute forceyi başlatıyorum arkadan tararken sql açıklarıyla uğraşıyorum

ankakurt

Katılımcı Üye
7 Ağu 2011
353
1
28
İstanbul
Dosya.tc - cretsiz, Hzl ve Kolay Dosya Paylam

Rusca, sırpca, ingilizce kelimeler var bi aralar kendim de kullandım ki kendim yaptım :D

dork yazmak en basit iş günlük şeyleri yaz aktiflik olan

ör: trafik
ör: hava
ör: kar
ör: buz

vs. vs. bu gibi kelimeleri çeviriden çevirerek

("uncategorized")hospital
.....
....
...
..
.

bu şekilde kullan arama moturunda sana 10k+ çıkaracaktır.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.