Bruteforce yi çözdüm bundan sonra ne önerirsiniz ?

trustycome

Üye
31 Eki 2015
136
0
Merhabalar,

Öncelikle THT ailesine saygılarımı sevgilerimi iletirim.

Bruteforce yi çözdüm hackleme işi de yaptım çok şükür. Bundan sonra ki kademe nedir. Ne öğrenmeliyim. Tavsiye verebilirseniz sevinirim :)

TheGameOweR

Kıdemli Üye
16 May 2013
2,730
0
C://Samsun
Yazılım işlerini sonra öğrenirim de. Shell atmak için bir önerin yok mu ?.

Dostum shell atınca eline ne geçiyor? Shell atarak paramı kazanıcaksın..Önce bi programlama dili öğren belki işi kolay kapıp ünlü bi yazılımcı olursun kim bilir belki şirket açar tanırırsın hadi zevkine yine shell at bişe demeyiz ama dediğim gibi site hacklemekmiş felan zaman kaybı..Sadece keyif için yapılan şeylerdir.

T3RMiN4TOR

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
4,998
7
İstanbul
Brute Force u cozduysen Kali Linux a yogunlas yada havij e artik neyi istersen. Ama daha cok site aciklarina yogunlas ki becerin artsin. Vazgecme sakin.

Moderatör tarafında düzenlendi:

zHypnogaja

Uzman üye
24 Eki 2015
1,220
0
Konu çok saptı bence,basit bi soru sormuş arkadaş.Bana sorarsan eğer klasik bir şekilde devam etmek istiyorsan Brute Forceden sonra Havij öğrenebilirsin yada programla değilde,SQL açıklarına yoğunlaşabilirsin yapacak iş çok sana,hangisi daha yakınsa ondan başlamalısın birazda senin elinde kısacası.

İyi forumlar.

trustycome

Üye
31 Eki 2015
136
0
Dostum yazılım işlerini sonra öğrenirim de demişsin.Bu o kadar kolay değil.Ama bunu shell atmak için söyleseydin aynı şeyleri söyleyemezdim.

Hocam merak etme 3 yıldır r10 da vs. takıldım biliyorum. Web site işleriyle vs. uğraştım. Biliyorum kolay olmadığını. Onu sonra öğrenecem dedim. Hem siz bunu niye yazıyorsunuz ki konuyu saptırıyorsunuz.

Whisber

Kıdemli Üye
13 Nis 2014
3,694
1
ilk kendine alan belirle. yazılım istiyorsan tabi ki dil öğrenmek gerek , grafik istiyorsan grafikerlik öğrenmen gerek. siber güvenlik uzmanı olacaksan , sql , xss , upload ; kali lınux üzerinden exploit - ****sploit ataklarına yönel. network , ağ açıkları , işletim sistemi , güvenlik açıkları bunlara yönelmen gerekir.

Spare

Üye
30 Eki 2015
116
0
İstanbul
İstesende giremezsin zaten,girsende sağlam çıkamazsın.Adama yol gösteriyoruz,amacımız senin gibi rütbe artisliği yapmak değil ne kaba bir dil var nede kaba bir sözcük.İyi forumlar..

Senin boş iş dediğin bir Siber Savaştır. Underground timi gazetelere konu olmuş Vatan Operasyonu altında 4093 site hacklemiştir...

Herkes ilgi duyduğu sevdiği işi yapmalı parayı bir şekilde kazanır.

Burada adam öğrenmek istediği birşeyi sormuş sen cevap vermek yerine her mesajında terslemiş, düşüncesini küçümsemiş farklı şeyler söylemişsin.

Adam site hackleyip THT ibaresini bastıysa bu işin zevk için değil Misyon dahilinde kullanıldığınıda biliyordur. Hadi bilmiyor diyelim;

Sitenin adı Türk Hack Team burası bir Türk hacker sitesi, Arge eğitimlerinde bulunduğu her konuda faydalı bir konu...

Burada kimsenin kimseyi bu şekilde ezmeye, terslemeye hakkı yok.

Yönetime bir yanlışımız varsa affola. Haksızlığa boyun eğemedim çenemi tutamadım.

Son düzenleme:

TheGameOweR

Kıdemli Üye
16 May 2013
2,730
0
C://Samsun
Burada adam öğrenmek istediği birşeyi sormuş sen cevap vermek yerine her mesajında terslemiş, düşüncesini küçümsemiş farklı şeyler söylemişsin.

Adam site hackleyip THT ibaresini bastıysa bu işin zevk için değil Misyon dahilinde kullanıldığınıda biliyordur. Hadi bilmiyor diyelim;

Sitenin adı Türk Hack Team burası bir Türk hacker sitesi, Arge eğitimlerinde bulunduğu her konuda faydalı bir konu...

Burada kimsenin kimseyi bu şekilde ezmeye, terslemeye hakkı yok.

Yönetime bir yanlışımız varsa affola. Haksızlığa boyun eğemedim çenemi tutamadım.

Adamın sesi çıkmıyor,hocam deyip efendi bir dille karşılığını veriyor bende aynı uslupla karsılık verıyorum..Adam alınsa zaten sesi çıkardı,burda boş yere 3. kişiler araya girmesin.Anlatabildim sanırım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.