Bu alanda ilerledikçe korkularım artıyor

Hi Handsome

Katılımcı Üye
12 Nis 2022
275
42
Sizde de oluyor mu? Bilgi beni korkutuyor. Kötü bişey yapacağımdan ya da yaptığımdan değil bu konuda gayet rahatım ama mesela yardım merkezine geliyorum sorulan soruların birçoğunun cevabını biliyorum kendi bilgilerim de var. Bildikçe bilmek istiyorum ama korkutuyor bilgi. Sizde durumlar ne

lolsec

Katılımcı Üye
21 Kas 2022
495
363
Nedenini bilmiyorum bu gibi şeyler bize hep kötü gösterildi ya işte yazılım hacker banka soydu falan fistan hep kötü anılan bişey olduğu için kötü olan bişeyi biliyor olmak rahatsız ediyor belki de bilemiyorum
boşuna kafana takıyorsun.
buradaki adamlar gif yükleyip hack yaptığını felan sanıyor rahat ol ;)

Blwe

Uzman üye
17 Şub 2021
1,472
1,554
Green/Moderasyon
Dilerim sende gövdeye bir şeyler atarsın senide görürüz. Veya Forum için bir konu açarsın.

Sizde de oluyor mu? Bilgi beni korkutuyor. Kötü bişey yapacağımdan ya da yaptığımdan değil bu konuda gayet rahatım ama mesela yardım merkezine geliyorum sorulan soruların birçoğunun cevabını biliyorum kendi bilgilerim de var. Bildikçe bilmek istiyorum ama korkutuyor bilgi. Sizde durumlar ne
Bilgi edindiğin şeyleri ve bildiklerini içinde tutarsan sorunun olmaz. O kadar çok öğrenmeye çalış ki korkacak zamanın olmasın. Fazla bilgi karın doyurur korkun olmasın..

MuhammedTr768

Kıdemli Üye
7 Kas 2021
2,933
1,815
31
MyKrallife
Bende ilk başladığımda oluyordu fakat zamanla geçiyor yanlış bir korku

RW

Moderatör
26 Kas 2020
2,262
1,631
Korkunun ecele faydası yok bilginin de zararı olmaz kötü amaç için kullanmadıktan sonra hiç bir şey sıkıntı olmaz biz insanları diğer hayvanlardan ayıran en büyük özelliğimiz nedir ? Akıldır dimi bence aklına sahih çıkabilirsin

Hacercemiyeti

Yeni üye
9 Ara 2022
1
0
Sıkıntı olmaz hepsi olmasada çoğu kurusıkı

Klaxxon

Katılımcı Üye
5 Şub 2022
773
783
Sizi de gövdeye bekleriz illa html olacak diye bir kural mı var, var da biz mi bilmiyoruz isteyen istediği uzantı da zone alır gif e laf edeceğinize sizde gövdeye çıkmanızı bekleriz nasıl hacklemişsiniz biz bakalım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.