Bu ayak hareketini yapabilirmisiniz?

Cehennem Arabası

Uzman üye
28 Ocak 2008
1,112
11
SİZİ DELİRTECEK... ama gerçek

Masanızda otururken, bir taraftan sag ayagınızı yerden kaldırıp saat
yönünde çemberler çizerken, diğer yandan sag elinizle "6" cizmeyi
deneyin.
Aşagıda çevirmekte olduğunuz ayagınız saatin tersi yönünde dönmeye
başlar.....
ve buna karşı yapabileceğiniz hiçbir şey yok...

Moderatör tarafında düzenlendi:

CrawlerTR

Üye
17 Tem 2012
69
0
hızlı yapabiliyorum :D hemde baya hızlı oluyor sadece odaklanmak yeter. bir yandan 6 yı dusunun ve ayagınızın surekli oyle dondugunu dusunun cok hızlı da yapabildiginizi goreceksiniz

capsizcakir

Uzman üye
15 Ağu 2011
1,206
0
6 rakamını üst noktasından yazmaya başladığımız için birbirinin tersi hareketlieri el ile ayak aynı anda yapamıyor.. ama 6 rakamını alt noktasından yazmaya çalışırken ayağınızla saat yönünde çember çizebilirsiniz.. nasıl keşfettim ama.. :)

Jus

Üye
4 Eki 2012
73
0
6 rakamını üst noktasından yazmaya başladığımız için birbirinin tersi hareketlieri el ile ayak aynı anda yapamıyor.. ama 6 rakamını alt noktasından yazmaya çalışırken ayağınızla saat yönünde çember çizebilirsiniz.. nasıl keşfettim ama.. :)
işte sen benim kadar zekisin. ben gerçekten zekiyim övünmüyorum o tespiti yaptıysan sende iş war

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.