Bu foruma artık biri dur dersin :)

WhisPer*

Uzman üye
20 Nis 2013
1,881
1
Balıkesir
Yardım merkezinde üçretli hack dersi isteyen arkadaş telefon dinlemeyi öğrenmek istiyormuş 2 türlü dinleyebilirsin 1.trojen 2.ağ ve sistem açığı ile fakat arkadaş 04123123 gibi telefon numarasını yazıp dinlicekmiş 200tl ile ve sorduğu soru şu büyük hackerlar nasıl yapiyor peki ?

Son düzenleme:

WhisPer*

Uzman üye
20 Nis 2013
1,881
1
Balıkesir
yazdığını 5 kere okudum ama ciddiyim hala bir şey anlamadım

tekrar anlatiyim arkadaş 200tl ile bütçeyle eğitim istiyor ,ve telefon nasıl dinlenir onu öğrenmek istiyor 2 yolu vardır benim bildiğim trojen ve ağ&sistem açıklarıyla ****sploit&armigate ile bu açıklardan faydalanabilirsin ama bana dediği şey telefon numarasını yani 051232131 yazıp dinlicekmiş adam :)

efe2002ozyay2002

Uzman üye
19 Eki 2012
1,044
0
nereye
Trojan ile yapamazsın yapılma yönetemleri çok.
Mesela birisi telefona bir yazılım yüklersin trojan gibi ve dinlersin
birisi telefonun bağlı olduğu uyduyu bulup hacklersin oradaki verileri alırsın.(üst düzey)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.