Bu gerçek mi surda...

bluehajck

Katılımcı Üye
16 Ağu 2015
377
0
Diyarbakır
99 Günde Sur'da;
8 PKK'lı
11 YPS'Lİ
9 Sivil
28 kişi Ölmüş
Türkiye Ordusundan
27 Bordo Bereli
69 JÖH
52 PÖH
3 Köy Korucusu
Toplam 151 Türk Askeri Şehit Olmuş Arkadaşlar

Ben Diyarbakır Bağlarda Oturuyorum Bazı Facebook Hesapları Ve Çoğu İnsan Doğrudur Diyor

fsocietyy

Katılımcı Üye
13 Şub 2016
293
0
99 Günde Sur'da;
8 PKK'lı
11 YPS'Lİ
9 Sivil
28 kişi Ölmüş
Türkiye Ordusundan
27 Bordo Bereli
69 JÖH
52 PÖH
3 Köy Korucusu
Toplam 151 Türk Askeri Şehit Olmuş Arkadaşlar

Ben Diyarbakır Bağlarda Oturuyorum Bazı Facebook Hesapları Ve Çoğu İnsan Doğrudur Diyor

bende diyarbakırda oturuyorum söylentiler dedigin şekilde sayıları tam olarak bilmesemde öyle deniliyor haberler yalan haber veriyor gibisinden söylentiler duydum ama kessin bir kaynak yok

bluehajck

Katılımcı Üye
16 Ağu 2015
377
0
Diyarbakır
Valla Daha Operasyonlar Bitmeden Duymuştum Ben Diyorlardı İşte 10 Tane PKK'li Var Birde Şehir Yapılandırmaları Var Sadece (ÖRGÜT YANİ)

Son düzenleme:

bluehajck

Katılımcı Üye
16 Ağu 2015
377
0
Diyarbakır
Artık Tüm Medya Haberlerini Sallayarak Atıyor Adam Akıllı Bir Kanal Yok Mübarek İnanalım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.