Bu ırkçılıktan, ön yargıdan vazgeçelim!

13 Ocak 2018
154
1
Arkadaşlar ben Siirt 'liyim ve kürdüm, annem bugün parkta otururken bir teyze oturdu sohbet etmek için. Teyze anneme, nerelisin dedi. Annemde Siirt 'liyiz dedi. Teyze hemen -Aaa... Siz PKK 'lı mısınız? dedi.Ne alaka ya. Annem çok sinirlendi. Bir insanı terörist, vatansız, dinsiz, katil yerine koymak o kadar kolay mı? Annem her Şehit haberi geldiğinde teröristlere Lanet okuyan biri, Sülalemizde herkes vazifesi gelince vatan borcunu ödemiştir. 15 Temmuzda babam, amcam, dedem hepsi sokağa çıkmıştır. Lütfen bu ırkçılıktan, ön yargıdan vazgeçelim..

turk_bayraginin_anlami_ve_tarihi.png

KamYabgu

Yeni üye
29 Tem 2017
8
0
aaa
Saçma ve uydurma bir hikaye, konu da haklı olabilirsin doğu kesimine farklı bir bakış açısı var doğru ama hikaye gerçekten kolpa :d

'Execution

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,227
29
Saçma ve uydurma bir hikaye, konu da haklı olabilirsin doğu kesimine farklı bir bakış açısı var doğru ama hikaye gerçekten kolpa :d

Hikayenin yalan ya da uydurma olması değil konu. arkadaşımız burada ırkçlılığın yapılmaması gerektiğini anlatmaya çalışmış ve bir örnek vererek anlatımını güçlendirmiş. hikaye kısmını biz bilemeyiz. konudan ne çıkarılması gerektiğini düşünün.:)

KamYabgu

Yeni üye
29 Tem 2017
8
0
aaa
Hikayenin yalan ya da uydurma olması değil konu. arkadaşımız burada ırkçlılığın yapılmaması gerektiğini anlatmaya çalışmış ve bir örnek vererek anlatımını güçlendirmiş. hikaye kısmını biz bilemeyiz. konudan ne çıkarılması gerektiğini düşünün.:)

Akıl hocam falan mısın :)

Bana ders vermek yerine yazdığımdan ders al gülüm bak yazıyor orda senin yazdıkların :sırıtan benim yazdığım şeyleri değiştirip yazarak benim yazdığımı bana tekrar okutuyorsun :)

Sessizer

Katılımcı Üye
15 Mar 2017
867
0
000004
Onlar kudurmasaydı(LiveBrushTT senin icin demiyorum) bu şekilde insanlar böyle davranmazdı.

"Aaa siz pkklmsnz" nedir ya o da ayıp.

Tabi sunuda eklemek isterim meclisime 60 a yakn terorist sokan gene krt halkdr kusura bakmayn.

Son düzenleme:

Troy0

Katılımcı Üye
18 Mar 2018
281
0
Esenyurt
Sehit Haberine Uzulurler Sonra 5 Milyon Kisi pkkya Oy Verir Siyaset Yapmiyorum Ama Sizin Gibi Kurtleri Bu devirde Bulmak Zor

7SlayeR3

Üye
10 Ara 2015
122
0
Şırnak/Cizre'den Selamlar
Medya Kürtleri Çok Yanlış Bir Şekilde Anlatılmaktadır.
Aslında Buraya Gelen Polis Ve Öğretmenlere Sormak Gerek Hatta Sorulmuştur Kürt Halkının Misafirperverliği Anadolu İnsanlarının Merhametini Görmüşlerdir.
Pk* ve kürtleri Karıştırmamak Gerek
Bana Göre Böyle Şu ana Kadar Hiçbir zaman hiçbir Türk,laz,çerkez veya arap Kardeşime Irkçılık tabirinde bir söz söylememişimdir.Üniversitede de Çoğu Kez Böyle Durum Yaşadım
Umarım Bu Zihniyet Bir an önce Sona erer

'Execution

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,227
29
Akıl hocam falan mısın :)

Bana ders vermek yerine yazdığımdan ders al gülüm bak yazıyor orda senin yazdıkların :sırıtan benim yazdığım şeyleri değiştirip yazarak benim yazdığımı bana tekrar okutuyorsun :)

dostum tartışmıyordum ya da ders verme amacım değildi ama neyse. yazdıklarını sana okutmuyorum. doğruluğunu bilmediğin bir şey hakkında yorum yapıyorsun.iyi forumlar

Saçma ve uydurma bir hikaye

7SlayeR3

Üye
10 Ara 2015
122
0
Bu Arada Bu Forumda Bile Böyle İnsanların Olabileceğine Hiç İnanmazdım Demekki Hala Bazı İnsanlar Ya Aynı Düşüncede ada Yaş Olarak Daha Olgunlaşmamış Ne Desek Az Adamlar Hikaye kolpa olup olamdığına bakıyor Hadi Hikaye Olsun Diyelim Hikayenin Anlamını Çıkarsanız Herşey Çok Güzel Olucak.Keşke Önyargılı Davranmadan Önce Bir Sorup İrdelesek Herşeyi ....

'Execution

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,227
29
Bu Arada Bu Forumda Bile Böyle İnsanların Olabileceğine Hiç İnanmazdım Demekki Hala Bazı İnsanlar Ya Aynı Düşüncede ada Yaş Olarak Daha Olgunlaşmamış Ne Desek Az Adamlar Hikaye kolpa olup olamdığına bakıyor Hadi Hikaye Olsun Diyelim Hikayenin Anlamını Çıkarsanız Herşey Çok Güzel Olucak.Keşke Önyargılı Davranmadan Önce Bir Sorup İrdelesek Herşeyi ....

anlatmak istediğim şey ama olmayınca olmuyor yapacak bir şey yok.

mustafavevo

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
375
1
`^TOKYO`^
Bence kürtler ikiye ayrılıyor. Türk halkı da kötü kürtlere dayanamayıp genelleme yapmış oluyor.
Genelleme yapmamak lazım hiçbir şeyde. Kürt şehitlerimize haksızlık olur. Ancak bazı kürtler gerikafalı, hdplilere inanıp oy atıyor cidden çok garip bir olay.
Ama şöyle bir şey vardır, örneğin din güzeldir, kuralları falan. Ama dini islamiyet olupta içki içen, zina yapan olursa o adama kötü dersin, islamiyete kötü demezsin.
Bu da aynı o şekildedir. Kürt <3 Türk dosttur, kürtler iyidir, türkler iyidir diyebilirsin ama eğer bazı kürtler hdplilere oy atıyorsa, pkklılara destek veriyorsa kürtler kötü diyemezsin. Adamın bireysel düşüncesi, bireysel hareketi çünkü. Ben böyle düşünüyorum, ve bazı kürtlere cidden haksızlık yaptığımızı düşünüyorum. İnşallah oynanan oyunlara kanıp iç savaş çıkmaz :)

firehackturk

Yaşayan Forum Efsanesi
21 Ağu 2016
9,870
2
354
27
anka
Şırnak/Cizre'den Selamlar
Medya Kürtleri Çok Yanlış Bir Şekilde Anlatılmaktadır.
Aslında Buraya Gelen Polis Ve Öğretmenlere Sormak Gerek Hatta Sorulmuştur Kürt Halkının Misafirperverliği Anadolu İnsanlarının Merhametini Görmüşlerdir.
Pk* ve kürtleri Karıştırmamak Gerek
Bana Göre Böyle Şu ana Kadar Hiçbir zaman hiçbir Türk,laz,çerkez veya arap Kardeşime Irkçılık tabirinde bir söz söylememişimdir.Üniversitede de Çoğu Kez Böyle Durum Yaşadım
Umarım Bu Zihniyet Bir an önce Sona erer

Üniversiteler bu devirde terörist yuvası. Türkçü gençler de kendilerini savunmaya çalışıyor bunların içinde, aksine iyi bir şey bence.

7SlayeR3

Üye
10 Ara 2015
122
0
Bence kürtler ikiye ayrılıyor. Türk halkı da kötü kürtlere dayanamayıp genelleme yapmış oluyor.
Genelleme yapmamak lazım hiçbir şeyde. Kürt şehitlerimize haksızlık olur. Ancak bazı kürtler gerikafalı, hdplilere inanıp oy atıyor cidden çok garip bir olay.
Ama şöyle bir şey vardır, örneğin din güzeldir, kuralları falan. Ama dini islamiyet olupta içki içen, zina yapan olursa o adama kötü dersin, islamiyete kötü demezsin.
Bu da aynı o şekildedir. Kürt <3 Türk dosttur, kürtler iyidir, türkler iyidir diyebilirsin ama eğer bazı kürtler hdplilere oy atıyorsa, pkklılara destek veriyorsa kürtler kötü diyemezsin. Adamın bireysel düşüncesi, bireysel hareketi çünkü. Ben böyle düşünüyorum, ve bazı kürtlere cidden haksızlık yaptığımızı düşünüyorum. İnşallah oynanan oyunlara kanıp iç savaş çıkmaz :)

Bak Şimdi Bunu Kısa Özetliyeyim
Şimdi İlk İnsana Hz Ademe Göre Gidersek Veya Başkalarının İnandığı İlk İnsan
Sonuç Aynı Olucak
Ortada ne din,dil,ırk ayrımcılığı yapılabilecek....

Sessizer

Katılımcı Üye
15 Mar 2017
867
0
000004

Kim kimin ulkesinde icsavas cikariyor hayrdr:::: (Türk yazısnı büyük yaparmsn tsklr:))

7SlayeR3

Üye
10 Ara 2015
122
0
Üniversiteler bu devirde terörist yuvası. Türkçü gençler de kendilerini savunmaya çalışıyor bunların içinde, aksine iyi bir şey bence.

Hocam Şimdi ben Teröristmi Oluyorum ?
Eğer ki Bu Lafınız Üniversitede Öğrenci Olarak Gözüküp Terörist Olanlara İse Sonsuz Saygılar
Ama İyi birşey yapıyorlar tamam eyw kendilerini savunuyorlar
Peki Masum Ve Suçu Olmayan Biri ?

mustafavevo

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
375
1
`^TOKYO`^
Kim kimin ulkesinde icsavas cikariyor hayrdr:::: (Türk yazısnı büyük yaparmsn tsklr:))

bu türk yazısını büyük yapar mısın diyenleri de anlamıyorum, klavyeden rastgeliyor yazıyoruz kardeşim. olay klavyeden türkün t'sini büyük yazmayla bitmiyor ki? sanki teroristim de o yüzden t'yi büyük yapmıyorum dermişsin gibi. şimdi bi savaş olsa bi dış ülke bize saldırsa kimler canını siper edecek sen ben biz

Son düzenleme:

firehackturk

Yaşayan Forum Efsanesi
21 Ağu 2016
9,870
2
354
27
anka
Hocam Şidmi ben Teröristmi Oluyorum ?
Eğer ki Bu Lafınız Üniversitede Öğrenci Olarak Gözüküp Terörist Olanlara İse Sonsuz Saygılar
Ama İyi birşey yapıyorlar tamam eyw kendilerini savunuyorlar
Peki Masum Ve Suçu Olmayan Biri ?

Ben hiçbir Türkçü'nün masum birine saldırdığını veya en ufak kışkırttığını görmedim, en azından bizim üniversitede böyle. Türk topraklarında Türk'üm diyebilen baştacıdır, etnik kökeni karıştırmıyorum yanlış anlama.

Sessizer

Katılımcı Üye
15 Mar 2017
867
0
000004
Gecmiste de oldu yine aynı olacak bu ülkemin başına ne geldiyse hep şu ırkların kudurmalarndan, devlet kurma hayalelrinden, yabancların kiskirtmalarndn geldi. Bu sekilde dusunup hareket eden k*rt varsa ülkemi terk etsin, yada biz terk ettiririz.

Sessizer

Katılımcı Üye
15 Mar 2017
867
0
000004
bu türk yazısını büyük yapar mısın diyenleri de anlamıyorum, klavyeden rastgeliyor yazıyoruz kardeşim. olay klavyeden türkün t'sini büyük yazmayla bitmiyor ki? şimdi bi savaş olsa bi dış ülke bize saldırsa kimler canını siper edecek sanıyorsun? sen ben kısaca biz. bu böyledir

Tamam baksrsn sona "gulucukle", "parantez" icinde yazdm konuya dahil etmedim bos yapmazmsn guzel kardesim sbh sbh tskler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.