Bu pcye bunu kuruyorum Dur diyen varmi :)

Turkhavakuvvetleri

Uzman üye
21 Şub 2016
1,356
0
String;

cihan3469

Uzman üye
28 Ağu 2011
1,893
1
30Km Güneyde
2 gundur ayni konulari aciyorsun kardesim kur dene o sistem lite surumdur 1 gb ram ile kasma yapar yada yapmaz suan sanal bilgisayarda test ettim 1 gb ram ile bazi ayarlar yaptim hafif bir kasma degilde donma oldu. Ister kur dene kasma olursa bana ozelden pm at bazi ayarlar yapicam yine kasmaya devam ederse xp yuklersin ikisininde kurulum dosyalari zaten 1 gb bile tutmuyor

ByJass

Katılımcı Üye
11 Ocak 2016
454
0
GökYüzü
Git Türk Yapımı Linux Var Onu Kur :)
Ayrıca Windows 10 Kurup Ne Yapıcaksın O Bilgisayara Al Bi W7 Starter
Bak Benim Masaüstünün RAM:2GB EKRAN :1.5GB İŞLEMCİ HİZİ 2.7GHZ ama yinede w7 starter

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.