bu reklamlardan bıktım

kul1113

Üye
2 Tem 2015
89
0
geri
selam öncelikle bu reklamlardan bıktım ne yaptıysam olmadı yardım larınızı bekliyorum tht ye bile giremiyorum:inv:RpS_scared::yaho1

RedHackNes

Kıdemli Üye
1 Tem 2015
3,344
15
Nereye...
Reklam derken ?
Bir resim atarsan daha yararlı olur..
Tht'de çıkan reklamlardan mı bahsediyorsun?
Yoksa tarayicinda çıkan reklamlardan mı ?
Tarayıcìda çikan reklamlari temizlemek icin adw cleaner programini öneririm.
Veya sitenin kendi reklamlari ise adblock programi ile reklamlari engelleyebilirsin.

20batuhan00

Katılımcı Üye
23 Haz 2015
646
0
krdşm tarayıcıya bulaşan her sayfada çıkan virüsleri diyorsan şunu uygulu : krdşm ilk önce antiwalwre ile tarat sonra adwcleaner ile en sonda combofix ile tarat hiçbişey kalmaz ortalıkta
işine yaradıysa teşekkürü çok görme

Sypx

Üye
4 Haz 2015
128
0
Malware Bytes'ı kurup temizleyebilirsin bilgisayarını. Onun dısında normal site reklamlarından kurtulmak istiyorsan google tarayıcına AdBlock'u kurmanı tavsiye ederim

kul1113

Üye
2 Tem 2015
89
0
geri
normal taraycıdan gelen eklenti ne yaptıysam olmadı combo fix milware aklına gelecek herşey ama fayda etmedi kesin format atmam lazım hel malvareyide yükledim ama setap başladıgında onla birlikte başka setaplarda ekleniyor ilgilenen her kese tşekür ederim

Rick Grimes

Kadim Üye
4 Şub 2015
5,959
19
TURAN
ADIM 1: Virüs ve zararlı yazılımların silinmesi
Bu adım önemlidir. Virüsleri temizlemezseniz diğer adımların bir önemi kalmaz. Virüs yine uzantı ve Windows ilkelerini oluşturacaktır.

1. Bilgisayarınıza Malwarebytes anti-malware indirin ve burada anlatıldığı gibi bilgisayarınızı taratın.
    Malwarebytes nedir nasıl kullanılır
  2. Adwcleaner ile bilgisayarınızdaki reklam yazılımlarını temizleyin.
    Adwcleaner nedir nasıl kullanılır
Dene bakalım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.