Bu sistem alınırmı

'Albatros

Anka Team Junior
7 Mar 2023
1,346
854
anka.html
Bu bir sistem değil dostum sadece ekranı.
az aşağısında kasa var abi
soruya gelecek olursak sistemde dahili bir ekran kartı bulunmuyor.
Apu bir işlemci var bu işlemcinin içindeki dahili grafik ile yeni nesil oyunların bazıları hariç genelinde yüksek fps beklememelisin.
ancak nostalji oyunlarını rahatlıkla kaldıracak bir işlemci. oyunlar dışında gündelik işlerini çok çok rahat yapabilirsin.
sistem o fiyata alınırmı kararsız kaldım 11k fiyata 2.el daha iyi bir kasa alınabilir.
Monitör tarafına gelecek olursak o monitöre asla o parayı verme "5ms 75hz" ne demek tamam 75 hz kötü değil lakin 5 ms tepkime hızı oldukça yavaş bunun aynı fiyatına 144 hz monitörler mevcut veya 1 ms 60-75 hz monitörlere bak monitörlerde ilk olarak ms ardından hz değeri önemli.

silentman0142

Katılımcı Üye
29 Nis 2023
326
56
eğer ki illa toplayacaksanız biosis gibi siteler var tabi bu işletmelere özel. tanıdığınız var ise biosisten uyguna denk getirebilirsiniz. haricinde kasa performansına göre biraz yüksek fiyat. vatan haricinde diğer şubelerin sitelerinden bakabilirsiniz. mediamark teknosa gibi.

N S

Uzman üye
19 Haz 2013
1,134
204
bu paraya almayı geçtim bedava verseler iade ederim kardeşim hangi yıldayız 8. nesil ryzenler konuşulmaya başlandı ayrıca 8 gb ramle sistem satmaya çalışmak olsa olsa kötü bir eşek şakası olur

Devonne92

Yeni üye
26 Ocak 2016
9
0
İstanbul
biz burda tuzu kuru konuşuyoruz senin bütçen nedir bilmiyoruz ama eğer üzerine katabiliyorsan başka bir sistem bak ekran kartı olmadan özellikle gta gibi açık dünya oyunlarını oynatmaz sana tavsiyem vatandan bakma orası genelde bir tık pahalı oluyor ya da bir başka önerim şuan param yok diyorsan bunu al ekran kartını sonra da alabilirsin. Son olarak ekranı için, eğer Valo cs gibi online fps oyunlarının oyuncusuysan 75hz kanser eder Avrupa’da millet 540hz lere kadar çıktı

moze

Üye
23 Ağu 2017
164
0
Eskişehir
Merhaba kardeşim.

Anladığım kadarı ile bütçen biraz düşük. Lakin bu bütçeye dahi ikinci el güzel ekran kartı bir bilgisayar satın alabilirsin. APU sistemlerden uzak durmanı tavsiye ederim.

invisible blood

Uzman üye
15 Eyl 2023
1,177
442
dostum bu sistem seni 5 6 yıl götürür fakat apu sistem olduğu için harici ekran kartı eklersen bi şekilde 10 yıl götürür oyun oynatır kod yazarsın paşalar gibi takılırsın ayrıca 75 hertz biraz kötü 144 al
Hocam hangi ekran kartını önerirsiniz düşük bütçe için

Merhaba kardeşim.

Anladığım kadarı ile bütçen biraz düşük. Lakin bu bütçeye dahi ikinci el güzel ekran kartı bir bilgisayar satın alabilirsin. APU sistemlerden uzak durmanı tavsiye ederim.
Hocam hangi ekran kartını önerirsiniz düşük bütçe için birde sonradan ekran kartı takılabilir dimi sorun olmaz

biz burda tuzu kuru konuşuyoruz senin bütçen nedir bilmiyoruz ama eğer üzerine katabiliyorsan başka bir sistem bak ekran kartı olmadan özellikle gta gibi açık dünya oyunlarını oynatmaz sana tavsiyem vatandan bakma orası genelde bir tık pahalı oluyor ya da bir başka önerim şuan param yok diyorsan bunu al ekran kartını sonra da alabilirsin. Son olarak ekranı için, eğer Valo cs gibi online fps oyunlarının oyuncusuysan 75hz kanser eder Avrupa’da millet 540hz lere kadar çıktı
Hocam oyunlarla pek aram yok oynamıyorum sadece arada internette takılıyorum ayrıyetten bir ekran kartı öneriniz varmıdır düşük bütçe için çok anlamam bu işlerdendende yardımcı olur musunuz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.