Bu sistemi topladım iyimi?

Bunchesa

Üye
11 Ağu 2015
212
0
Selamun Aleyküm bu sistemi topladım sizce iyimi oynıyacağım oyunlar şunlar ; Mafia2 , Ets2 , Lol , Csgo Belki Gta5 Hepsini orta ayarlarda oynıycam sizce iyimi yapmışım bu sistemi toplamakla?

İşlemci : Amd Athlon x4 860k
Ekran Kartı : Msi Gtx 1050 ti (Tek Fan)
Kasa : Dark Dragon Kasa
Hdd : Toshiba 500 gb 7200rpm
Anakart : Asus a68m-k
Ram : 8gb 1600mhz ddr3 kingston hyperx fury
Güç kaynağı : Aerocool VX Serisi 400W 27A@12V Aktif PFC Güç Kaynağı (AE-VX400)

Bunchesa

Üye
11 Ağu 2015
212
0
Neredeyse herşeyi aldım doların acizliğine geldik -.- Oyun için kullanıcam Lol CSGO , ETS2 , MAFİA2, falan belki gta5 orta ayarlarda hepsi rahatlıkla oynatır mı?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.