Bülent Ersoy - Üzdünüz Beni Yıllar

ScentOfLife

Katılımcı Üye
Tamda üstüne bastın dostum , çok güzel bir parça..

insanları eğer dış görünüşlerine göre yargılayıp ona göre hitab etseydik , Anne & Baba ' larımıza isimleri ile hitab ederdik.. Herkesin seçimine saygı göstermek bize düşüyor , böyle yaparak sadede biz gözden düşeriz. O daha çok sevilen ve sayılan konumuda çıkar.. Ses Allah vergisi , kim olursa olsun ben dinlerim.

Binefs

Uzman üye
13 Tem 2012
1,769
0
Suriyeli Urfa Göçmeni.
Tamda üstüne bastın dostum , çok güzel bir parça..

insanları eğer dış görünüşlerine göre yargılayıp ona göre hitab etseydik , Anne & Baba ' larımıza isimleri ile hitab ederdik.. Herkesin seçimine saygı göstermek bize düşüyor , böyle yaparak sadede biz gözden düşeriz. O daha çok sevilen ve sayılan konumuda çıkar.. Ses Allah vergisi , kim olursa olsun ben dinlerim.
Ben Öyle Bişey Yapmadım Sadece Gülün İstedim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.