Bulunmamak İçin Ne Yapabilirim?

JrLeon

Üye
15 May 2013
116
0
28
İstanbul
]Çözüldü]Bulunmamak İçin Ne Yapabilirim?

Merhaba arkadaşlar bu soru uzun zamandır kafama çok takılıyor ben 1 siteye saldırsam ve çökse yada askıda kalsa bu sitenin sahibi beni bulmak istese ve ben gizlenmek istesem neler yapabilirim ?
değerli yorum ve önerileriniz için teşekkürlerimi sunarım.

Son düzenleme:

cRiminaL22

Üye
5 Ocak 2013
138
0
harbi bunaldım günde 10 tane böyle konu açılıyo bak güzel kardeşim yabancı sitelere saldırılsan gizlenmene gerek yok eğer türkiyede saldırsan şikayet ederse ip değiştirme filan yaramz tabi botnetdeki gibi zombi saldırısı yaparsan ztn sana bişey olmaz ama türk sitelerine illa saldırcam diyosan başkasının pcsinden girme yada internet acfede kör noktada oturma daha mantıklı
SİZSİZ1

JrLeon

Üye
15 May 2013
116
0
28
İstanbul
harbi bunaldım günde 10 tane böyle konu açılıyo bak güzel kardeşim yabancı sitelere saldırılsan gizlenmene gerek yok eğer türkiyede saldırsan şikayet ederse ip değiştirme filan yaramz tabi botnetdeki gibi zombi saldırısı yaparsan ztn sana bişey olmaz ama türk sitelerine illa saldırcam diyosan başkasının pcsinden girme yada internet acfede kör noktada oturma daha mantıklı
SİZSİZ1

yorumun için teşekkürler başka arkadaşlarında yorumlarını bekliyorum

cRiminaL22

Üye
5 Ocak 2013
138
0
zombi saldırısı ! türk sitelerine saldırıcaksan yoksa başka bişey yapamazsın bulurlar örnek verem inaanmıyosan red hack saldırdımı kaç bin kişi yakaladı ayyıldız tim yani sen yurt dışına yönel eğer bu forumda çok daha iyisini bilen yada söyliyen olsaydı ztn önceki konularda derlerdi o ip değiştirme gibi bebe programlarıyla olmaz !
SİZSİZ1

burak53341

Üye
15 May 2013
128
0
Ip gizleme progamlarının hiç biri gerçeği yansıtmamaktadır. Modemi kırmadıkca sabit IP değişmez. Arkadaşımızın dediği gibi internet kafede kamera görmeyen bir noktada otur yada en iyisi yabancı sitelere saldır yurdudun insanından ne istersin :)

SlimeDont

Katılımcı Üye
16 Ara 2012
805
1
Sa kardeşim çok mu istiyorsun gizlenmek git kirala bi sunucu log tutmayan sunucu gerçek ismini bile verme hatta kayıt olurken git internet cafeden kayıt ol Sonra saldır o makineden bitsin gitsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.