Bulut Depolama Sistemleri Kitap Çekilişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Batarya

Yeni üye
24 Haz 2023
24
21

Herkese merhaba, bu çekilişimizde kendi yazdığım kitabımı 3 şanslı kişiye hediye etmek istiyorum.
Kitabın konusu, bulut depolama sistemleri tarihçesi, günümüzde kullanımı, şirketler ve şahsi kullanıcılar, arpanet tarihçesi ve bulut bilişim yer alıyor.
Kitabın son bölümünde de, bu alanda uzman kişiler ile;
@Y4B4NC1 @Arslan' @MrMaXim @Reiɴα @BÜRKÜT' @'Eşref hocalarımın/arkadaşlarımın ve forum dışından bir dostumun (sürpriz isim) kısa soru-cevap röportajı bulunuyor.

Çekilişe katılmak için;

Konuyu beğenmek (beğeni butonu)
Katılıyorum yazmanız yeterli...

Çekiliş başlangıç tarihi:
21/08/2023
Çekiliş bitiş tarihi:
27/08/2023

Not: Çekiliş izni @Reiɴα adminimizden adlınmıştır.
Katılıyorum

senior heisenberg

Yeni üye
17 Eyl 2022
4
1

Herkese merhaba, bu çekilişimizde kendi yazdığım kitabımı 3 şanslı kişiye hediye etmek istiyorum.
Kitabın konusu, bulut depolama sistemleri tarihçesi, günümüzde kullanımı, şirketler ve şahsi kullanıcılar, arpanet tarihçesi ve bulut bilişim yer alıyor.
Kitabın son bölümünde de, bu alanda uzman kişiler ile;
@Y4B4NC1 @Arslan' @MrMaXim @Reiɴα @BÜRKÜT' @'Eşref hocalarımın/arkadaşlarımın ve forum dışından bir dostumun (sürpriz isim) kısa soru-cevap röportajı bulunuyor.

Çekilişe katılmak için;

Konuyu beğenmek (beğeni butonu)
Katılıyorum yazmanız yeterli...

Çekiliş başlangıç tarihi:
21/08/2023
Çekiliş bitiş tarihi:
27/08/2023

Not: Çekiliş izni @Reiɴα adminimizden adlınmıştır.
katılıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.