Burak Oyunda +599 dosya uzantılı video [içeri lütfen]

EmirBeyy

Katılımcı Üye
25 Tem 2013
336
0
Merhabalar burak oyunda isimli arkadaş kanalında video paylaşmış açıklamada dediğine göre
"Bu gece beni hayrete düşüren bir olay gerçekleşti. Gece saat 01.01'de birden bilgisayarım kendi kendine açıldı ve bir dosya indirilmeye başladı. Dosya tam 2.6GB bir boyuta sahipti. Dosya uzantısı +599 olan bir şeyş ilk kez gördüm. "CODE 8465-75777'.+599" adlı bu dosya bilgisayarıma indikten sonra kendi kendine GOM Player açıldı ve bu video ortaya çıktı. Bu videonun içerisinde anladığım kadarı ile bazı şifreler var fakat şifreler çok karışık ve ne anlattığını tam olarak anlayamadım. Binary code gibi bir takım sistemler ile bir şeyler yazıldığı aşikar fakat geri kalanı kafa karıştırıyor. Bu şifreleri siz çözebilir misiniz ?"

Bilgisi olan varmı Link : [ame="https://www.youtube.com/watch?v=BMi1pADGIdA"]CODE 8465-75777[/ame]

NymphO

Üye
24 Eki 2015
105
0
millet saf abi. adam buna kac tane reklam sakladi simdi. bu arkadas gibi kaç tanesi kimlere gönderdi 2 günde milyonlar izleyecek. kendi yaptıgı bi video yani belli

Usta şimdi bilemediğim için siz daha iyi bilirsiniz çok yapma geliyor bana sizce? Bide bazı mallar google earth den bakmış istanbulda bir yer orda bomba patlayacak diyor ulan varya milleti öldürecekler bu yalanlar ile

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,116
31
-
O dosyayı açarken ben de yanındaydım. Dosyanın içinde "prim.exe" vardı birlikte dedik acaba ne bu? Sonra Burak dosyayı açtı birden bu video çıktı ardından aboneler çoğalmaya başladı. D-A-K bize "alın gençler bu da size armağanım olsun sevinin" dedi. Sonra işte ben dedim bir tane Lamborghini alalım ikimiz kullanırız. Öyle işte.

sezgin1444

Kıdemli Üye
3 Şub 2012
3,061
4
f3nr1r@R00T
Video ile ilgili yorum yaparsam ban yerim :) Bu burak oyunda denilen velet(ban yememek için birşey diyemiyorum içimde kaldı) ve aynı zeka seviyesindeki aboneleri bu videoyu gerçek sanıp orada burada paylaşmaya başladı bu videonun aynısı sayılabilecek bir creepy pasta bile var bu velet burak yine kendisi değil(düşünme yetisi olmadığı için) başkasının fikirleri ile(artık ne derseniz) PRİM yapmaya çalışıyor.

Bot abone kastı yetmedi, kendisi gibi veletleri topladı yetmedi şimdide böyle salak saçma videolar ile prim yapmaya çalışıyor.

Friedlich

Uzman üye
31 Tem 2016
1,520
2
Hiçlik
O dosyayı açarken ben de yanındaydım. Dosyanın içinde "prim.exe" vardı birlikte dedik acaba ne bu? Sonra Burak dosyayı açtı birden bu video çıktı ardından aboneler çoğalmaya başladı. D-A-K bize "alın gençler bu da size armağanım olsun sevinin" dedi. Sonra işte ben dedim bir tane Lamborghini alalım ikimiz kullanırız. Öyle işte.
Burak abimize laf edemezsiniz çünkü biz 2 milyonuz onun için dünyayı yakarız biz. :trl :trl

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.