Burası Benim - Kısayollarım C# (İlk programım)

crazybullsmt

Yeni üye
28 Tem 2009
17
0
Merhaba arkadaşlar,

Ben bu forumda yeniyim hatalarım olursa uyarırsanız sevinirim.

Bu program benim C# yaptığım ilk programım (Önceden Visual Basic 2010 Express de program yapıyordum dili kolay diye bende VB'den C# geçiş yaptım :) ) umarım bu yaptığım programı beğenirsiniz.

Programın amacı:

Size kolaylıklar sağlamak, nasıl mı?

Bilgisayarınızdan herhangi bir dosya seçiyorsunuz. sonra tamam deyince programda bulunan listeye ekleniyor siz silmedikçe o listedekiler silinmez. Programı her açtığınızda en son bıraktığınız gibi durur. Her neyse. Sonra seçtiğiniz dosya listeye eklenince istediğiniz zaman programı açabiliyorsunuz. Sürekli zahmet çektense bu programı sürekli açık tutarak ulaşmak istediklerinize tek tık ile ulaşıyorsunuz.

Resim:

7vysk.jpg

Download Link:

Burası_Benim_-_Kısayollarım.rar - Solidfiles

Virüs Kontrol Link:

[url]https://tik.lat/Fd0Co

Son düzenleme:

sevdamsinvatanim

Katılımcı Üye
10 Şub 2012
585
0
Kardeşim Ellerine Sağlık

Fakat Programı Açık Tutmak Yerine Dosyanın Url'lerini Kayıt Edip programdan Açmak Nasıl Olurdur ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.