Buraya kadarmış (Modem Hack)

ByWoLF28

Üye
8 Ara 2010
224
0
Mekan yeraltı
Backtrack hakkında yardım

Ufak bir geçmişten bahsedeyim.Ailemin durumu iyi olmadığı için modem şifrelerini bulmaya çalışırım yaklaşık 3 sene önce dumpper ı keşfettim.Fakat ev sahibi ben oyunlardayken download yapıyordu ben mac ini filtreledim :trl evet yaptım bunu :RpS_rolleyes: Daha sonra kara liste ak listeyi farkettim dedim ki sadece ev sahibinin bilgisayarı ile benim bilgisayar bağlı olsun ak listeye bastığım an liste boş modem fos kimse bağlanamadı kapattılar modemi sonra kullanmıyorlardı pek meğer download yapıyorlarmış benim wireless ta bir sıkıntı varmış.

Bir üstündeki adamdan çekmeye başladım bugün modem arızalandı sanırım şuan internete bağlanabiliyorum fakat online oyunlar sıkıntı bağlantı bir var bir yok browser da sıkıntı yok ama online oyunlar sıkıntı.

Backtrack başlamaya karar verdim windows üzerinden neler yapabilirim bi konu varsa yönlendirirseniz memnun olurum bu konulara çok uzağım fakat çabuk kavrarım :)

Son düzenleme:

ByWoLF28

Üye
8 Ara 2010
224
0
Mekan yeraltı
Valla dumpper la kırdığım 2 tane vardı ikiside çöp oldu backtrack işine giricem acaba bt yi telefona isosunu yazabilir miyim yav evde flash veya cd kalmamış

edit: birde linux davaları var onlar ney hiç bilmiyorum

10 Tem 2015
80
0
Antalya
aslın backtack programı en iyi epey bir uğraşman lazım ben 1 senemi verdim öğrenmek için 1 sene içinde kırdımmı hayır kıramadım ama şimdi 8 saatimi alıyor en fazla kırmak şifreleri :) wireless adopter alman lazım tabiki buda leptop wirels kartına uyumlu olması lazım ben 1 senede 3 tane harici wirless adaptor aldım ve sonunda oldu sana tavsiyem inca -300n alman ve youtub da araştırma yap bol bol video izle nasıl yapılır bak airmon -ng takip et en basit yöntemlerle şifre 1 yada 3 günde en geç alırsın. ama kullanmasını bilmiyorsan bakctrak bu sana çok ama çok zor gelir şifreleri kırmakta çalmakta :)

SessizKalpler

Kıdemli Üye
17 Ocak 2016
4,911
21
.
Kır gir ama :'( vicdansız adam niye arp saldırısı yapıyon modemi zehirliyon o adam 60 tl veriyor modeme donanımsal zarar vermişsin bide modem parası şimdi :-( nese çaktırma interneti yenilesin bidaha bole şeyler yapma sessizce gir!

omurankara

Üye
14 Mar 2013
184
0
Cehennemde ögrenirsin Zebani orada kul hakkı ile gelenlere tüm hack yöntemlerini ögretiyor hem de BEDAVA...:

Allah affetsin bende dummper la çok sömürdüm halada sömürüyorum da.amin

Son düzenleme:

omurankara

Üye
14 Mar 2013
184
0
dummper bactrack dan daha iyi zahmetsiz ve masrafsız.Backtrack için wireles adaptör şart. airmon ile ara airodump ile hanshake yakala aireplay aircrack ile atak atak uzun iş bide wash-i reaver var.en güzeli dumper ama son versiyonları degil 60-70 li versiyonları iyi.

seker156

Üye
22 Eki 2011
185
0
Garip yorumlar olmuş da beyler internet sitesi hacklemek sevap mı ? Eğer öyleyse sıkıntı yok bilelim biz de öğrenir yaparız. :D
Ona bişi demiyorken ki gg de sürekli var buna da bir şey demeye hakkımız yok.
Im out.

omurankara

Üye
14 Mar 2013
184
0
insanlığa dinimize vatanımıza ihanet içinde olan sitelere saldırmak cihaddır sen bunları hackle allah sevap yazar yazmadı mı bugün cumada kazandığım sevapları veririm sana seve seve

Son düzenleme:

Centros 7

Üye
25 Ocak 2016
218
0
İstanbul
aslın backtack programı en iyi epey bir uğraşman lazım ben 1 senemi verdim öğrenmek için 1 sene içinde kırdımmı hayır kıramadım ama şimdi 8 saatimi alıyor en fazla kırmak şifreleri :) wireless adopter alman lazım tabiki buda leptop wirels kartına uyumlu olması lazım ben 1 senede 3 tane harici wirless adaptor aldım ve sonunda oldu sana tavsiyem inca -300n alman ve youtub da araştırma yap bol bol video izle nasıl yapılır bak airmon -ng takip et en basit yöntemlerle şifre 1 yada 3 günde en geç alırsın. ama kullanmasını bilmiyorsan bakctrak bu sana çok ama çok zor gelir şifreleri kırmakta çalmakta :)

backtrack progrram mi gulesim geldi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.