>>> Bütün bilgisayarlardan veri çalabilirsiniz <<<

c00lb0y

Üye
31 Ocak 2016
181
0
Aslında Her bilgisayardan veri çalma işlemi yapılabilir Bu internet Cafelerden oyun alma , Akıllı Tahta trolleme , Arkadaşınızdan veri çalma gibi türlü işlemlerde kullanılabilir engellenemez bir yöntemdir.

Bilmeyen arkadaşlar için Söylüyorum bunu yapabilmek için Elinizde bir Windows Live cdsi olmalı

Önerim 600 küsür megabaytlık windows xp live cd'dir.Bu iso dosyasını indirip cdye yazdıktan sonra takıp boot ediyorsunuz ve hazır olarak bir işletim sistemi açılıyor

asla şifre vesaire sormaz direk o işletim sistemi açılır ve sizin harddiskinizi kullanır

Direk Bilgisayarımdan disklere ve tüm verilere ulaşabilirsiniz , asla hata almadan...

VE BUNU USBYE YAZDIRMANIZI TAVSİYE EDERİM HER TARAFTA KULLANABİLECEĞİNİZİ DÜŞÜNÜN

HER ZAMAN YANINIZDA BİR İŞLETİM SİSTEMİ OLMALI BENCE

Aşağıdan Windows XP Live CD İso Dosyasına Ulaşabilirsiniz:

Windows Xp Live USB Boot Hazır Kurulumsuz Türkçe İndirin | Full Program İndir | Full program | Full programlar | Ücretsiz

Hllbk34

Katılımcı Üye
1 Ocak 2016
641
0
Eline sağlık işe yarar internet kafelerden oyun ç'almak istiyenler için :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.