C dili ile ilgili bir sorum vardıda

salomania53

Yeni üye
12 Tem 2015
17
0
Öncelikle merhaba aslarım ve saygı değer üslerim sormak istediğim birkaç sorum var

1-C dilinde hangi komutlarla veya kutuphanelerle baska bir programa yazı yazma olayı nasıl gerceklesir ornek programa 123 yazarız ve program bu 123 ü bizim belirttiğmiz yazılabilir yere yazar google arama olsun herhangı bır sıfre ekranı olsun bunun gibi

2-Bir programımda kullanıcı dosyalarına erisip oradan veri silerel tarayıcı sıfırlıyordum bu ancak benım kendı pcmde gerceklesiyordu cunku kendı kullanıcı adımlar sılınecek yolu veriyordum
fakat baska pc lerde calısması ıcın söyle bir şey mumkunmudur ornegın program yazı yazmamızı bekler ve yazarız verdigimiz bu yazıyı system("START c:\(mesela buraya yazdıgımız yazı gelse)\programfiles\addasa gibi umarım anlatabilmişimdir şimdiden yardım ve onerilerinizi bekliyorum iyi aksamlar...:yo

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.