C hakkında yardıma ihtiyacım var

katliyam34

Üye
19 Eki 2012
57
0
merhaba arkadaşlar , ben bir program yapıyorum. 1. aşaması tamam , 400 tane random sayı üretiyorum bu sayıları 20x20 matris şeklinde metin belgesine yazdırıyorum. fakat 2.adımda "matrisin sağ ve sol köşelerindeki sayıları bulacak ve ayrı bir txt dosyasına 2x20 matris formatında yazacak. "
yapmamı istenilen bölüm bu fakat bir türlü işin içinden çıkamadım , her türlü fikire ve yardıma açığım şimdiden teşekkürler

katliyam34

Üye
19 Eki 2012
57
0
Kardesm Şahsen Yardım Edeyim Diye Girdim Konuya Hiçbirşey Anlamadım .Yapmak İstedigini Tam Olarak Açıklarsan Daha İyi Olur Snn İçin .

Bak şimdi , 1.adımda matris'le aldığım çıkış bu ;
http://k1309.hizliresim.com/1f/n/svx50.png

burda 20x20 ölçülerinde

benim yapmak istediğim sağ ve sol köşelerindeki sayıları bulmak ve bunları 2x20 ölçülerinde yazmak , yazması kolayda txt dosyasını okutup orda sağ ve sol köşedekileri sayıları almam gerekiyor yani 20x20'nin içinden 2x20'yi çekip alıp başka bir txt yazmam gerekiyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.