Yazılım | Programlama C# ile Datagridview de kayıtlı olan verilerde her değişikliği log tutmak istiyorum

22 Ağu 2017
88
0
22
Konya
Selamın Aleyküm,
Datagridview de kayıtlı olan verilerde her değişikliği işlemi raporlamasını / log olarak almasını istiyorum nasıl yapabilirim acaba ?
şu şekilde anlatayım Açıklayıcı olsun;
bir kayıt ekranı düşünün bilgiler yazılıyor kaydet butonuna basılıyor ve Datagridview üzerine kaydediliyor. ardından bu veriler güncellendiği zaman önceki olayları durumları da görüntülemem gerekiyor bir bakıma LOG tutacak program Yardımlarınızı bekliyorum iyi forumlar

Moderatör tarafında düzenlendi:
22 Ağu 2017
88
0
22
Konya
Cevap: C# Bunu Nasıl Yapabilirim

Veri güncellemesi veya girişi program üzerinden mi yoksa dışarıdan mı yapılıyor?
program üzerinden yapılıyor hocam groupbox içerisine textboxlar ve butonu ekledim oradan bilgiler giriliyor butona basınca datagrid e aktarılıyor güncelleme işlemide aynı şekilde yapılıyor benim isteğim ise bu veriler datagrid e aktarılıyor mesela datagrid üzerinden bi veri seçildiği zaman aşağıya listbox a sıralanabilir son olaylar veya datagrid e çift tıkladığımızda yeni bir form üzerinde sıralanabilir ama nasıl yapabileceğimi düşünüyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.