C# Kafe - Restaurant Otomasyonu Uygulaması

ali0254

Katılımcı Üye
3 Haz 2013
711
0
csharp-kafe-ve-restaurant-otomasyonu-ornegi-kodlari-veri-tabani-access.png

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere kafe ve restaurant otomasyonu paylaşacağım.İstek üzerine paylaşıyorum.Projesini bizimle paylaşan arkadaşa teşekkür ederim.Başarılı bir proje ve başarılarının devamını dilerim.Bildiğiniz gibi Kafe ve Restaurant türü mekanlarda kullanılan adisyon kağıtlarına hitafen yapılmış bir uygulama. :)

Program access veri tabanıyla oluşturulmuştur.Kendini geliştirmek isteyen arkadaşlar kodlarına bakabilmesi açısından paylaşıyorum.Kodların açıklaması yoktur.Olduğu gibi sizlerle paylaşıyorum.Birden fazla formlar ile örnek arayanlar için bire bir..

Source indir...
Virüs Total : https://www.virustotal.com/#/file/6...0994ffef120338fb66bee76087d9a3d6cfe/detection

Kaynak : C# Kafe - Restaurant Otomasyonu Uygulaması - Proje ve Kod Paylaşım Platformu

ibanez75612

Katılımcı Üye
21 Nis 2012
506
1
IIS
csharp-kafe-ve-restaurant-otomasyonu-ornegi-kodlari-veri-tabani-access.png

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere kafe ve restaurant otomasyonu paylaşacağım.İstek üzerine paylaşıyorum.Projesini bizimle paylaşan arkadaşa teşekkür ederim.Başarılı bir proje ve başarılarının devamını dilerim.Bildiğiniz gibi Kafe ve Restaurant türü mekanlarda kullanılan adisyon kağıtlarına hitafen yapılmış bir uygulama. :)

Program access veri tabanıyla oluşturulmuştur.Kendini geliştirmek isteyen arkadaşlar kodlarına bakabilmesi açısından paylaşıyorum.Kodların açıklaması yoktur.Olduğu gibi sizlerle paylaşıyorum.Birden fazla formlar ile örnek arayanlar için bire bir..

Source indir...
Virüs Total : https://www.virustotal.com/#/file/6...0994ffef120338fb66bee76087d9a3d6cfe/detection

Kaynak : C# Kafe - Restaurant Otomasyonu Uygulaması - Proje ve Kod Paylaşım Platformu

hocam öncelikle emeklerinize sağlık bu programda Veritabanı işlemleri için EntityFrameWork kullanıldı mı acaba ? yoksa klasik SqlCommand şeklinde mi yapıldı

ali0254

Katılımcı Üye
3 Haz 2013
711
0
hocam öncelikle emeklerinize sağlık bu programda Veritabanı işlemleri için EntityFrameWork kullanıldı mı acaba ? yoksa klasik SqlCommand şeklinde mi yapıldı

Zamanında Access veri tabanı ile yapılmıştı.
Keşke sql versiyonunu da olsaydı zaman olmadığı için yapamadık.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.