C# Keyloggerlardaki Server Oluşturma Manığı

25 Mar 2018
231
1
Ötüken
Merhaba

C# Keyloggerlardaki Server Oluştuma Mantığı Nasıldır!

Server Oluşturma Mantığı Derken Mesela Hakops Loggerda Ayarları Yapıp Serveri Oluşturuyoruz.
O Şekilde.

Son düzenleme:

Spaax

Uzman üye
9 Ara 2017
1,532
0
Türkiye
bir ftp serveri oluştur.
sonra bir program yap bu programı açınca ekran görüntüsünü alıp belli bir klasöre kaydedicek.
ve bu programı açınca tıklanan tuşları bir text belgesine kaydedicek ve bu dosyaları günlük veya saatlik orlak sewnin ftp serverine atacak.
sende bu servere bakıp text belgelerine bakacan.
mantık böyle.
email li olanıda yapabilirsin.
c# ile yap ve sadece öğreneceğin konular ise.
-c# dosya oluşturma
-c# dosya ya yazı yazma
-c# ftp server bağlantısı
bunları öğren kolay bi şekilde yaparsın.

25 Mar 2018
231
1
Ötüken
bir ftp serveri oluştur.
sonra bir program yap bu programı açınca ekran görüntüsünü alıp belli bir klasöre kaydedicek.
ve bu programı açınca tıklanan tuşları bir text belgesine kaydedicek ve bu dosyaları günlük veya saatlik orlak sewnin ftp serverine atacak.
sende bu servere bakıp text belgelerine bakacan.
mantık böyle.
email li olanıda yapabilirsin.
c# ile yap ve sadece öğreneceğin konular ise.
-c# dosya oluşturma
-c# dosya ya yazı yazma
-c# ftp server bağlantısı
bunları öğren kolay bi şekilde yaparsın.

Benim İstediğim:

Kullanıcı Serveri Kendi Oluşturucak

E Maili Kendi Yazıcak Serveri Oluşturucak

İsteği Kişiye Serveri Atıcak Ben Öyle Birşey Yapmak İstiyorm.

white shade

Uzman üye
24 Eki 2014
1,832
13
Mars
Dostum burada insanların çoğu internetten hazır kodları alıp kullanıyorlar. Herkes bilmez bu sorunun cevabını. Senin sorunu anladım.

Şimdi bir exe oluşturmak için yani server CODEDOME adlı kutuphane kullaniyorlar. Yani bir nevi derleyici işlevi görüyor bu kütüphane. Kütüphaneyi kullanmak için sınıflar mevcut. C# diline hakim isen kendin çok rahat yazarsin

Codedome'a virüsün için gerekli kodları verirsin. Oluşacak serverin kodu yani. Sonra adı ikonu gibi özellikleri de ekleyebilirsin. Zaten keylogger codedome diye arastir kaynak kodlara bak. Anlarsin mantığını.

Aslında codedom sadece bundan ibaret değil ama biz bu amaçla kullanıyoruz. Bir txt dosyasindan da kodları aktara bilirsin. Bu birinci yol

İkinci yol stub mantigi ama bence ilk yöntem daha karlı. Stub da bir nevi kaynak kod vazifesi görür. Kaynak kodları açarak içerisine gmail veya başka şeyler ekleyerek yeni bir exe olusturursun. Stub'u kaynak kod gibi düşün. Kalıp yani. Oluşturacağın server kodu stubun modifiye edilmiş halidir. Mantık bu yani.

25 Mar 2018
231
1
Ötüken
Dostum burada insanların çoğu internetten hazır kodları alıp kullanıyorlar. Herkes bilmez bu sorunun cevabını. Senin sorunu anladım.

Şimdi bir exe oluşturmak için yani server CODEDOME adlı kutuphane kullaniyorlar. Yani bir nevi derleyici işlevi görüyor bu kütüphane. Kütüphaneyi kullanmak için sınıflar mevcut. C# diline hakim isen kendin çok rahat yazarsin

Codedome'a virüsün için gerekli kodları verirsin. Oluşacak serverin kodu yani. Sonra adı ikonu gibi özellikleri de ekleyebilirsin. Zaten keylogger codedome diye arastir kaynak kodlara bak. Anlarsin mantığını.

Aslında codedom sadece bundan ibaret değil ama biz bu amaçla kullanıyoruz. Bir txt dosyasindan da kodları aktara bilirsin. Bu birinci yol

İkinci yol stub mantigi ama bence ilk yöntem daha karlı. Stub da bir nevi kaynak kod vazifesi görür. Kaynak kodları açarak içerisine gmail veya başka şeyler ekleyerek yeni bir exe olusturursun. Stub'u kaynak kod gibi düşün. Kalıp yani. Oluşturacağın server kodu stubun modifiye edilmiş halidir. Mantık bu yani.

TEŞEKKÜRLER Araştırıcam.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.