C# kodlama hk

ROTASIZ52

Üye
14 Mar 2017
66
0
Herkese merhaba arkadaşlar. Bir oyun uzerinde çalışıyorum ve oyund bir değişiklik yapmak istiyorum şöyle. oyun üzerine 1-2-4- sayıları oluşturan yuvarlaklar üretmekte ve bunlardan 3 u yanyana gelince toplamında yeni bir yuvarlak uretiyor ben bunu farklı objelere cevirmek istiyorum sayı ve yuvarlak lar değilde başka cisimler kod uzerinde bunla alakalı ne yapabilirim eger bunun bir ucreti varsa yapacak kişiyle anlaşabilirim. obje ureten kodu paylaşacagım
using System.Collections;
using System.Collections.Generic;
using UnityEngine;
using UnityEngine.UI;

public class NextObject : MonoBehaviour {

public GameObject prefab;
public GameObject nextPrefab;

private CircleColor _current; circlecolor bir prefab icerisinde yuvarlak halkayı barındıran

**** Start()
{
UpdateCurrent();
}

// public **** Init()
// {
// UpdateCurrent();
// }

public CircleColor Next()
{
CircleColor temp = _current;
CircleColor next = Convert (temp, prefab);
Destroy (temp.gameObject);

UpdateCurrent ();
return next;
}

public CircleColor Swap(CircleColor current)
{
CircleColor temp = _current;
CircleColor next = Convert (temp, prefab, false);
Destroy (temp.gameObject);

AddChild (Convert (current, nextPrefab).gameObject);
Destroy (current.gameObject);

return next;
}

private **** UpdateCurrent()
{
AddChild (CreateNextCircleColor ());
}

private GameObject CreateNextCircleColor()
{
return Instantiate (nextPrefab, Vector3.zero, Quaternion.identity);
}

private CircleColor Convert(CircleColor node, GameObject obj, bool prev = true)
{
CircleColor converted = Instantiate (obj, Vector3.zero, Quaternion.identity).GetComponent<CircleColor>();
converted.number = node.number;
if (prev)
{
converted.SetPreviousNumber (node.number);
}
return converted;
}

private **** AddChild(GameObject child)
{
_current = child.GetComponent <CircleColor> ();
child.transform.SetParent (transform);
child.transform.localScale = Vector3.one;
child.transform.position = transform.position;

child.transform.localScale = Vector3.one * (Constants.CIRCLE_SPRITE ? 1.25f : 1.14f);

}

}
:inv YARDIMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.