C++ Öğrenme (ACİL)

KRALEX33

Yeni üye
22 Kas 2015
21
0
Mersin
Merhabalar ne olur C++ derslerine başlıycamda en basit ve en güzel C++ dersleri varsa bana atabilir mi? :RpS_blushing: :RpS_unsure: :RpS_scared:

Not Today

Yeni üye
20 Kas 2015
42
0
Hocam yanlışmıdır bilmem ama c# ve diğer diller C dilinden esinlendi diye biliyorum. Ben bu yüzden C dili öğreniyorum şu an sonuçta bir dilin kökenini bilmeden öğrenmek biraz sıkıntı olur :) Bide C dilinin şöyle bir özelliği ver C dilinde yazılan program her işletim sisteminde çalışabiliyor.

scoobyy

Katılımcı Üye
24 Eki 2015
665
0
ohooo sen şimdiden bitmişsin böyle yapacaksan başlama daha iyi :D dil dediğin uğraşacaksan öğrenmeye çalışacaksın olmadı bi daha olmadı bi daha sürekli çalışacaksın mesela videolu çalışıyorsun diyelim uygulamalı çalışacaksın yazacaksın çizeceksin nasıl okulda ders görüyorsun evde tekrar ediyorsun aynı şey sadece buda sanal bir ortam ki eğer sen dil öğreniyorsan ki burası senin okulun ,sınıfın, arkadaş çevren ..vb.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.