C++ Project

İstenilen Konu

• C++ ile Linux ve Windows Site Engelleme

Oy: 3 11.5%
  • C++ ile Mayın Tarlası

Oy: 3 11.5%
  • C++ ile Hangi Siteye girildiğini ve Girenin İP sini bulma

Oy: 4 15.4%
  • C++ ile Şifreleme ve Şifre Çözme

Oy: 13 50.0%
  • C++ ile Dosyalardan Kelime Arama

Oy: 1 3.8%
  • C++ ile bir Dosyada En Çok Kullanılan Harfin Tespiti

Oy: 2 7.7%

• Kullanılan toplam oy
    26

Langeweile

Katılımcı Üye
30 Tem 2016
834
0
C:\User\
C++ Project _ || L A N G E W E İ L E || _

#Öncelikle Merhabalar#

Açtığım önceki Program, Algoritma ve Fonksiyon içeren konular pek kişi çekmediğinden dolayı, sonraki konularımı açmadan önce buradaki Anket ile size İlginizi Çeken, Merak ettiğiniz, Öğrenmek İstediğiniz ve Uzun Araştırma Sonucu Bulamadığınız konuyu sormaya karar verdim...

1.gif

WgvNQ4.gif

1.gif

Verdiğiniz Ankette İstediğiniz Konuyu seçin 2 Gün Sonra En Çok Seçilen Konudan En Az Seçilene Göre Başlayacağım.

Ankete Çökün

77nllL.gif

Son düzenleme:

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
Off! WGL ile 3 boyutlu mayın tarlası, C++'ta...

Ben şahsen üşenir, C#'ta yazardım, tembel adamım malum.. Ama süper olurdu öyle bir şey.

Langeweile

Katılımcı Üye
30 Tem 2016
834
0
C:\User\
Off! WGL ile 3 boyutlu mayın tarlası, C++'ta...

Ben şahsen üşenir, C#'ta yazardım, tembel adamım malum.. Ama süper olurdu öyle bir şey.

:D:D Bu sözü sizin için Ölümsüzleştirmek istiyorum
Ben Tembelim, C# Tembel adamın C sidir
her postunuzda var, hatta yaşlanınca torunlarıma nasihatlerimi bu şekilde vereceğim.
Yaşlı Ben' Alıntı:
Gençken Tembel bir adam bana C#'ın ...........

:RpS_tongue:Yorumunuz için teşekkürler bu arada.:RpS_tongue:

BÖKE

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Ağu 2016
8,754
411
Ankette Daha Önce Paylaştığım Örnek Niteliğinde Konularım Mevcut :) yinede oyladım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.