C# Yardımlaşma Hata Çözme Konusu //KeyLo99 İZİNLİ

MrColdKing

Katılımcı Üye
28 Tem 2012
369
0
Ankara
Öncelikle Merhabalar;

Arkadaşlar THT YARDIM MERKEZİ kategorisinde bazı yardım konuları gözden kaçabiliyor bu durumu minimize etmek amacıyla KeyLo99 Üstadımın izini ile bu kategoride bu konuyu açma gereksinimi duydum İNŞALLAH yüzümüzün akıyla bu projenin altından kalkarız ...

Yardım İsteme Koşulları ;

Proje Adı : [x - Projesi]
Proje Amacı[Ne İş Yaptığı] : [X sitesindeki verileri çekip Ver Tabanına kayıt ]
Yardım İstenilen Bölüm : [Form- 1 6 - Kod Satırı]
Ek: [Resim, Projenın source,Hata Alınan Kod Satırı, ]

KONU GÜNLÜK OLARAK TAKİP EDİLİP YARDIMCI OLUNACAKTIR ....

TurkHackAnkara

Katılımcı Üye
7 Haz 2016
607
4
Aynen
Öncelikle Merhabalar;

Arkadaşlar THT YARDIM MERKEZİ kategorisinde bazı yardım konuları gözden kaçabiliyor bu durumu minimize etmek amacıyla KeyLo99 Üstadımın izini ile bu kategoride bu konuyu açma gereksinimi duydum İNŞALLAH yüzümüzün akıyla bu projenin altından kalkarız ...

Yardım İsteme Koşulları ;

Proje Adı : [x - Projesi]
Proje Amacı[Ne İş Yaptığı] : [X sitesindeki verileri çekip Ver Tabanına kayıt ]
Yardım İstenilen Bölüm : [Form- 1 6 - Kod Satırı]
Ek: [Resim, Projenın source,Hata Alınan Kod Satırı, ]

KONU GÜNLÜK OLARAK TAKİP EDİLİP YARDIMCI OLUNACAKTIR ....

İNŞALLAH yüzümüzün akıyla bu projenin altından kalkarız ... demişsiniz sizle beraber kim(ler) var ?

MrColdKing

Katılımcı Üye
28 Tem 2012
369
0
Ankara
İNŞALLAH yüzümüzün akıyla bu projenin altından kalkarız ... demişsiniz sizle beraber kim(ler) var ?

Kısaca şu şekilde bir gruplaşma yok . Yazım yanlışı yapmış olabilirim. Ama bu konu altında elbet benimde karşılaşmadığım sorunlar olucaktır. O zaman üstadlarımızdan yardım isteyebiliriz :)

kinggskral

Katılımcı Üye
24 Nis 2015
863
0
İzmir
Ben de yardım için burdayım :) Foruma çok fazla girmiyorum ama gördüğüm kadarı ile yardım ederim.İyi bir proje olmuş bu.Herkese başarılar :)

TurkHackAnkara

Katılımcı Üye
7 Haz 2016
607
4
Aynen
Bir sorum var. Biz bir kulüp kursak. Bu kulüp içinde C# için dll üretsek nasıl olur ? Hem herkes daha rahat program yapar.

BÖKE

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Ağu 2016
8,754
411
Bir sorum var. Biz bir kulüp kursak. Bu kulüp içinde C# için dll üretsek nasıl olur ? Hem herkes daha rahat program yapar.

Eskiden Kod Yazarlar Kulübü Vardı' Bende Üyesiydim, İzin Alınıp Farklı İsim veya Yeni İsim ile Yeniden Açılır Faaliyette Bulunulur ise Forum İçin Yararlı ve Gerekli Kulüplerden Olduğunu Düşünmekteyim Bende

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.