Mobil C9 PRO SM-C9000 Root Atma

mrkrdg12

Katılımcı Üye
13 Mar 2016
322
7
Trakya
Telefon elime geleli 2yıl oluyor ve ben 1.5yıldır araştırıyorum ve haala devam etmekteyim fakat henüz hiç bir şekilde sonuca ulaşamadım daha önce yine konu açmış olmama rağmen üst yetkide olan bilgi sahiplerininde yardım edemediği konuyu tekrar dile getirmek için bu başlığı açmak istedim.
Elimde C9 PRO SM-C9000 model bir telefon var ve bu telefonu hiç bir yöntemle rootlayamadım imkansız olmadığına inanıyorum bilgisi olan biri varsa yardımcı olabilirse sevinirim. Herkese hayırlı portallar dilerim 🤗

Moderatör tarafında düzenlendi:

S9NTX

Özel Üye
19 Ağu 2017
6,386
1,404
Cevap: 1.5 Yıldır Araştırdığım Fakat Bulamadığım

Merhaba bootlooder kilidini kaldırmadan işlem yapamazsınız. Önce bootlooder kilidini unlock edin ardından sürümünze uygun twrp yükleyin oradan supersu veya magisk hangisini tercih edersiniz yükleyin root işlemi gerçekleştirebilirsiniz

mrkrdg12

Katılımcı Üye
13 Mar 2016
322
7
Trakya
Cevap: 1.5 Yıldır Araştırdığım Fakat Bulamadığım

Bunları tekrar tekrar denememe rağmen failed recovery hatası alıyorum ve sebebini hâla öğrenemedim :( saygıdeğer moderatörlerime tekrardan şükranlarımı sunuyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.