Çalışmalarım 3 *BordoBereli

BordoBereliHack34

Kıdemli Üye
12 Şub 2016
3,141
0
-
Solo-Türk'den İlham Alarak Yaptım : )

L3EOgo.jpg

7vPyXY.jpg

r9RJ8m.jpg

Son düzenleme:

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Beğendiydim sonra yorum atıcaktım ama neyse şimdi atıyım :) gayet güzel ellerine sağlık ay yıldız biraz belirgin olsaydı iyiydi :)

BordoBereliHack34

Kıdemli Üye
12 Şub 2016
3,141
0
-
Beğendiydim sonra yorum atıcaktım ama neyse şimdi atıyım :) gayet güzel ellerine sağlık ay yıldız biraz belirgin olsaydı iyiydi :)

Sağol Abi
Abi Onu Denedim Ama Yapamadım : ) 1 dk biraz daha uğraşıyım olursa editlerim : )

Abi Aslında Kontur Eklesem Olurda Kötü Duruyor :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.