Çalıştığım Ofiste Ağ Kurmak İstiyorum

ilkinerdi

Katılımcı Üye
31 Ağu 2008
471
0
İzmir
Arkadaşlar merhaba,

Çalıştığım ofiste 3 kişiyiz benim kullandığım pcde Windows XP, diğer 2 pcde de Windows 7 Home Basic kurulu. Windows 7 hb lerde ağ kurulamıyor. Dolayısıyla benim kullandığım pcde kurmak istiyoruz. Bu akşam son 1 saatimizi buna harcadık patronumla fakat bir türlü beceremedik.

Şimdi kodu şu benim kullandığım pcde hiçbir usb çalışmıyor o yüzden wireless cihazını kullanamıyorum modeme kablo ile bağlanıyorum. Yeni pc gelene kadar birkaç hafta idare etmemiz gerekiyor. Diğer 2 pc de modeme wireless ile bağlanıyor. Sorum şu bi ortak dosya olması lazım ve içindeki bütün verilere hepimizin erişebilip işlem yapabilmesi lazım. Bunu nasıl yapabiliriz ?

Şimdiden teşekkür ederim...

ilkinerdi

Katılımcı Üye
31 Ağu 2008
471
0
İzmir
hocam win7 home basic lerde gösterdiğin şey yapılamıyor

bir de kablo kullanmak istemiyoruz benm kullandığım pcye mecburen kablo bağladık wireless cihazını takamıyoruz usblerde sorun olduğu için

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.