Call of Duty Mobile hesabımı nasıl kolayca satabilirim?

15 Eyl 2018
219
15
Türkiye
50 dolara satsam yeter. Son seviyedeyim, destansı 10-25 tane silah, 20-25 tane karakter ve 6 animasyon falan var. Etkinliklere olabildiğince katılım sağladığım için ödül olarak kazanmıştım hepsini.

'GÖKKURT

Junior Hunter
10 Şub 2019
344
3
222
Travian - Lords Mobile kaynak-hesap vb malzemelerimi face üzerinden yada çeşitli wp grupları var oyunların oradan satıyordum zamanında ... Gruplarda aracı arkadaşlar var onlar üzerinden de satabilirsin daha önce hiç satış yapmamışsan piyasayı bilmiyorsan vs hesap elden gidebilir dikkat et ...

Fełix

Katılımcı Üye
7 Ocak 2023
361
2
214
NightmareTales
bu tanınmış sitelerde sata bilirsiniz

S.A.B.E.R!/

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
14 Mar 2017
4,186
5
579
26
Sakarya
Merhaba, bende bu oyunu oynuyorum zamanında çok uğraştım fakat bir türlü olmuyor.
Çünkü ülkemizde bu yoğun yeteri kadar popüler değil elit kısım oynuyor bu çarı satmak için yurtdışı kaynaklar bulmanız lazım resmi dc sunucusu var oradan ortam kurarak yapabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.