Camtasia Studio 8 Key gerek !

Jungmaus

Üye
10 Tem 2015
193
0
DeepWeb
Arkadaşlar merhaba. Camtasia'nın lisansı 18 gün sonra bitiyor ve benim işlerim için bu olmazsa olmaz bir program.

Şimdiden key arayışı içerisine girdim.

Programı lisanslayabileceğim key var mı ?

Coolkinq12

Kıdemli Üye
5 Haz 2016
2,764
0
Homeworld
Öncelikle, profil fotoğrafını değiştirmeni talep ediyorum bir şahsa ait tecavüz olarakda nitelendirilebilinir çünkü bu, fotoğraf. Sorununa gelicek olursak, Camtasia Studio 8'in key'ini internette bulman imkansız gibi birşey lakin,
1. Bilgisayara girin. C:\ProgramData\TechSmith\Camtasia Studio 8 yolunu takip edin
2. RegInfo dosyasına sağ tık yap ve not defteri ile aç.
3. Orada yazanları silip alttakilerini yapıştırın.

[RegistrationInfo]
RegisteredTo=Any Name
RegistrationKey=KC2AC-ADZAM-CSWAW-NF6XZ-N56F8
ValidationData1=
ValidationData2=1
ValidationData3=1

4. Kaydedip çıkın.
İsterseniz videolu bir anlatımda buldum:

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=vXzEb3r7hd0[/ame]

Bende, bu yöntemle kullanıyordum bu programı ama crackını indirdikten sonra artık böyle yapmama gerek kalmadı zaten... İyi günler,iyi forumlar dilerim!

Jungmaus

Üye
10 Tem 2015
193
0
DeepWeb
Öncelikle, profil fotoğrafını değiştirmeni talep ediyorum bir şahsa ait tecavüz olarakda nitelendirilebilinir çünkü bu, fotoğraf. Sorununa gelicek olursak, Camtasia Studio 8'in key'ini internette bulman imkansız gibi birşey lakin,
1. Bilgisayara girin. C:\ProgramData\TechSmith\Camtasia Studio 8 yolunu takip edin
2. RegInfo dosyasına sağ tık yap ve not defteri ile aç.
3. Orada yazanları silip alttakilerini yapıştırın.

[RegistrationInfo]
RegisteredTo=Any Name
RegistrationKey=KC2AC-ADZAM-CSWAW-NF6XZ-N56F8
ValidationData1=
ValidationData2=1
ValidationData3=1

4. Kaydedip çıkın.
İsterseniz videolu bir anlatımda buldum:

https://www.youtube.com/watch?v=vXzEb3r7hd0

Bende, bu yöntemle kullanıyordum bu programı ama crackını indirdikten sonra artık böyle yapmama gerek kalmadı zaten... İyi günler,iyi forumlar dilerim!

Peki crack olarak nereden indirebilirim ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.