Canım Çok sıkılıyor İş Önerin Lütfen

lSerkanl

Üye
27 Haz 2012
153
0
Merhaba arakdaşlar
Ramazan geldi yani ramazanda full 7/24 pcdeyim bana bir şeyler önerin.
Domain + host alıp ne işine gireyim zaman nasıl geçer.

Geçen sene Minecraftla uğraşıyordum zaman su gibi geçiyordu,
şimdi bir şeylerle uğraşmak istiyorum.
Sizce Ne yapayım.

Umutarslan

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
439
0
1- Kitap oku
2- Ramazan ayında bilmediğin islami ilimleri öğren (dualar, sureler, peygamberimizin hayatı vb... )
3- Oyun olarak arkadaşlarınla oynadığın her oyun zevklidir :D
4- Oruçluyum diye dışarı çıkmamazlık etme. Arada bir çık yürüyüş felan yap. İş hayatına atıldığın zaman çok faydası dokunacaktır. Evde oruç tutmakla çalışarak oruç tutmak farklıdır. ;)
5- HTML kodları öğrenebilirsin mesala ramazan ayında hem kolay öğrenmesi.
6- Haberlerle içli dışlı ol. Dış dünyaya kapalı olma

hackedbyhacker2

Katılımcı Üye
27 Haz 2016
585
2
windows 10
1- Kitap oku
2- Ramazan ayında bilmediğin islami ilimleri öğren (dualar, sureler, peygamberimizin hayatı vb... )
3- Oyun olarak arkadaşlarınla oynadığın her oyun zevklidir :D
4- Oruçluyum diye dışarı çıkmamazlık etme. Arada bir çık yürüyüş felan yap. İş hayatına atıldığın zaman çok faydası dokunacaktır. Evde oruç tutmakla çalışarak oruç tutmak farklıdır. ;)
5- HTML kodları öğrenebilirsin mesala ramazan ayında hem kolay öğrenmesi.
6- Haberlerle içli dışlı ol. Dış dünyaya kapalı olma

Hocam adam para olarak iş istiyor :trl

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.