Canıma tak etti artık, kulaklık arıyorum!

Ghostunex

Uzman üye
31 Eki 2015
1,158
0
Birkaç haftadır kulaklık arıyorum, hem internetten hem de gördüğüm tüm elektronik mağazalarına baktım, aşağıda belirttiğim basit şartları sağlayan bir ürün yok!
Şu kulak içi silikonlu kulaklıklardan oldum olası nefret ettim. Kulağımda durmuyor. Dursa da ta dibine kadar sokmayı sevmiyorum kulağımın. Hani 2000-2010 yılları arasında kulak içi kulaklık deyince akla gelen kulaklıklar olur ya onlardan lazım.

1-) Silikonsuz olacak.
2-) Siyah olacak.
3-) Sesi dışarıdan çok fazla duyulmayacak.
4-) Teneke gibi ses çıkmayacak, profesyonel olacak
5-) Kablolu olacak (3.5mm aux [jack]), haftada bir de olsa şarj etmeyi sevmiyorum, cihazımında bluetooth'unu açık tutmam gerekiyor, şarjım azken diken üstünde hissediyorum.

6-) (Bu seçenek zorunlu değil) Kablosu plastik değil de ip olsa iyi olur, kopmaması için. Ancak dediğim gibi, bu zorunlu değil, sadece olursa iyi olur :)

Fiyat hiç önemli değil bu şartları sağlasın da 500 TL olsa da alırım o derece canıma tak etti.

NEFRET ETTİĞİM KULAKLIK TİPİ; (Mucidini öldüresim var)
nQ8dyl.jpg

SEVDİĞİM TARZDA KULAKLIK TİPİ: (Bu kulaklık hemen hemen işimi görüyor ama beyaz olmaz :) Telefonum tam siyah (Note 9) ve hiç yakışmıyor)
r5l4yN.png

Yukarıda yazdığım özelliklerden maksimum 3 tanesini bir kulaklıkta bulabildim.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.