Canon MF4410 Yazıcı sorunu.

HaToR

Üye
1 Ağu 2012
129
0
BAKU
Merhaba arkadaşlar.Öncelikle konu yalnış bölümdeyse özür dilerim. Yetkili üstlerim gereken bölüme taşırlar.
Gelelim konuya. Arkadaşlar benim bir yazıcım var Canon MF4410 Bilgiyara driverleri indirdim kurdum, tolbox diye soft bir programıda var onuda kurdum yinede yazıcı bilgisayara bağlanmıyor. USB kabloları değiştirdim denedim yinede olmadı. Windows 7 silib windows 10 professional kurdum yine aynı sorun yazıcı bilgisayara bağlanmıyor, hiç bir yazı çap etmiyor. Yeniden windows 10 silib windows 7 Professional kurdum bilgisayara ki, belki bu defa düzelir diye. Ama nafile Yazıcı öldür çalışmam,bağlanmam diyor. Driverleri Canonun resmi sitesinden indirdim kurdum. Lazım olan ek proqramlarıda kurdum,Usb değiştirdim. Olmadı. Bilgisayarın usb portları çalışıyor. USB bellek takıyorum aynı yuvaya direk açıyor yani bilgisayarda sorun görmüyorum. Bilgisayar markası Asus D550C. Bu lanete gelmiş yazıcıyı bilgisayara nasıl kurar çalışdıra bilirim? Netde aramadığım yer kalmadı ama bir türlü sorun çözülmüyor. Umarım forumda bilgisayar uzmanı varda bana acilen yardım eder. Lütfen bilen arkadaşlar yardımlarını esirgemesinler.Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:

Nightly

Katılımcı Üye
20 Ağu 2016
524
0
'x'
Şu numaralardan birini ara.

Servis Merkezleri İletişim Bilgileri
Canon ürünleriniz ile ilgili, tamir onarım ihtiyaclarınız veya herhangi bir konuda danışmak için lütfen aşağıda iletişim bilgileri verilen irtibat noktalarına başvurunuz.

İstanbul
Yazıcılar ve Tüm Çok Fonksiyonlu Cihazlar,
Tarayıcılar ve Hızlı Doküman Tarayıcılar, Faks
Makineleri, Hesap Makineleri
Fotoğraf Makineleri, Video Kameralar,
Multimedya Projektörler, Network Kameralar,
Dürbünler
Teknoser Bilgisayar Teknik
Hizmetleri A.Ş
Adres: Yeşilce mah. Demirbaş Sk. No:10
34400 Seyrantepe, Kağıthane / İstanbul
Telefon: Çağrı ve yardım Merkezi
(0212) 385 16 16
e-posta: [email protected]
[email protected]
Erkayalar
Adres: Mimar Vedat Cad. No: 7
Sirkeci / İSTANBUL
Telefon: (0212) 519 23 85 dahili; 128 -129

HaToR

Üye
1 Ağu 2012
129
0
BAKU
Şu numaralardan birini ara.

Servis Merkezleri İletişim Bilgileri
Canon ürünleriniz ile ilgili, tamir onarım ihtiyaclarınız veya herhangi bir konuda danışmak için lütfen aşağıda iletişim bilgileri verilen irtibat noktalarına başvurunuz.

İstanbul
Yazıcılar ve Tüm Çok Fonksiyonlu Cihazlar,
Tarayıcılar ve Hızlı Doküman Tarayıcılar, Faks
Makineleri, Hesap Makineleri
Fotoğraf Makineleri, Video Kameralar,
Multimedya Projektörler, Network Kameralar,
Dürbünler
Teknoser Bilgisayar Teknik
Hizmetleri A.Ş
Adres: Yeşilce mah. Demirbaş Sk. No:10
34400 Seyrantepe, Kağıthane / İstanbul
Telefon: Çağrı ve yardım Merkezi
(0212) 385 16 16
[email protected]
Erkayalar
Adres: Mimar Vedat Cad. No: 7
Sirkeci / İSTANBUL
Telefon: (0212) 519 23 85 dahili; 128 -129
E-mail adreslerine yazdım ama henüz cevap gelmedi.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.