CASPER NİRVANA Nvidia GT635M Sorunu

17 Tem 2013
199
0
28
İzmir
Merhaba arkadaşlar. Carper Nirvana CKY model laptopumun ekran kartıyla ilgili oldum olası
sorunluyum. Eskiden beri kendi sürücü diskinden sürücüsünü yükleyemiyorum ama buna alıştım
artık kendim indiriyorum sürücüleri. Şuanda Aygıt yöneticisinde bütün diriverler güncel windows 8.1
single launge işletim sistemi güncel dx sürümü güncel ama gel gelelim Nvidia gt635 ekran kartımız
pek nazlı olsa gerek. Çünkü hiçbir oyunu açamıyorum desem yeri.

Denediğim Oyunlar:
League of legens
Cs:Go
HeartStone
Pro Evolution Soccer 2016 myClub

Bu oyunlarda aşşağıdaki hataları alıyorum ama Pro Evolution Soccer 2016 myClub hiç açılmıyor.

http://i.hizliresim.com/AJp7k7.jpg

AJp7k7.jpg

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Selamlar,

Görünüşe göre DirectX de bir sıkıntı mevcut.Yazılımı tamamen kaldırıp tekrardan kurabilirsin.
İşe yaramıyorsa, DirectX ve ekran kartı sürücünü kaldırıp, NVIDIA GeForce Experience kurabilirsin.Bu yazılım oyunları optimize eder ve sürücüyü en doğru şekilde güncelleştirir.
Tavsiyemdir.

P4nN

Uzman üye
25 Ara 2015
1,761
3
Miami
Selamlar,

Görünüşe göre DirectX de bir sıkıntı mevcut.Yazılımı tamamen kaldırıp tekrardan kurabilirsin.
İşe yaramıyorsa, DirectX ve ekran kartı sürücünü kaldırıp, NVIDIA GeForce Experience kurabilirsin.Bu yazılım oyunları optimize eder ve sürücüyü en doğru şekilde güncelleştirir.
Tavsiyemdir.

Aynısını söylicektim :)

17 Tem 2013
199
0
28
İzmir
Evet arkadaşlar dediğinizi yaptım ancak.
Özür dileriz Geforce Experience, bu PC için sürücü bulamadı.
En son yazılım güncelleştirmeleri için ,nvidia.com/dirivers sayfasına gidin.

Bu hatayı aldım.

Sonra nvidia.com adresinden Gt635M diriver'ını indirdim ama kuramadım. Yetkili servisin kurmuş
olduğu bir driver var elimde oradan sürücüyü yükleyebiliyorum sadece. Onunda değiştirme tarihi
14.5.2013 olarak görünüyor.
Enteresan olan Geforce Experience sürücümün güncel olduğunu söylüyor.

P4nN

Uzman üye
25 Ara 2015
1,761
3
Miami
Evet arkadaşlar dediğinizi yaptım ancak.
Özür dileriz Geforce Experience, bu PC için sürücü bulamadı.
En son yazılım güncelleştirmeleri için ,nvidia.com/dirivers sayfasına gidin.

Bu hatayı aldım.

Sonra nvidia.com adresinden Gt635M diriver'ını indirdim ama kuramadım. Yetkili servisin kurmuş
olduğu bir driver var elimde oradan sürücüyü yükleyebiliyorum sadece. Onunda değiştirme tarihi
14.5.2013 olarak görünüyor.
Enteresan olan Geforce Experience sürücümün güncel olduğunu söylüyor.

https://www.google.com/url?sa=t&sou...FI6J8pi7vUy-eJQoQ&sig2=2fx8BBFfTd-_j7wma_6DqA programı yükle tüm driverleri bul

17 Tem 2013
199
0
28
İzmir
Dostum bu program da Nvidia sürücümün güncel olduğunu sanıyor.
Java yüklü olmasına rağmen nvidia.com adresinde sürücümü otomatik belirleyemiyorum. Aygıt
yöneticisinde GT635M yazan ekran kartı driveri nvidia.com adresinden yükleyemiyorum.
Büyük olasılıkla bunlarla alakalı bir sorunum var.

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Dostum bu program da Nvidia sürücümün güncel olduğunu sanıyor.
Java yüklü olmasına rağmen nvidia.com adresinde sürücümü otomatik belirleyemiyorum. Aygıt
yöneticisinde GT635M yazan ekran kartı driveri nvidia.com adresinden yükleyemiyorum.
Büyük olasılıkla bunlarla alakalı bir sorunum var.

Chrome kullanma java artık desteklemiyor.Mozilladan dene.

17 Tem 2013
199
0
28
İzmir
Çok Teşekkürler arkadaşlar ilginizden dolayı.

Sorunu çözdüm.

Aygıt yöneticisine girip ekran kartının donanım kimliğini teknik servisten aldığım güncel olamayan
sürücünün Display.driver klasöründe ki .inf dosyalarında aratıp oradan da casper.com un kendi
sitesindeki daha yeni tarihli sürücüde değiştirip sorunu çözdüm.

Ancak en yeni tarihli sürücüde aygıtın donanım kimliğini bulamadım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.