Castor Crypter v0.2 / Güncel Sürüm / 17.09.2018

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

R3X

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
462
27
HAKLI
Patlamısdır 2 hafta oldu hayla rar pas isteyenler var asdfjasfklas

HaCKeR CaSToR

Katılımcı Üye
9 Eyl 2015
394
0
Şanghay
Rar pass alabilirmiyim ellerinize sağlık umarım patlamamıştır.
Gönderildi. Crypter şu an patlak v0.2 versiyonunu çıkarttım. Onay aşamasında.

2 Haftayı Geçmiş Konuları Hortlatmak Yasak Diye Biliyorum Lütfen Dikkat Ediniz.
Crypter’in v0.2 versiyonu çıktı. Onay aşamasında.

Simdi alabilir miyim :)
Gönderildi.

Patlamısdır 2 hafta oldu hayla rar pas isteyenler var asdfjasfklas
Crypter’in v0.2 versiyonu çıktı. Onay aşamasında.

pass alabilirmiyim
Gönderildi.

webmaster34

Yeni üye
3 Eyl 2018
6
0
Öncelikle program için teşekkürler,

Kurup QuasarRAT'da oluşturduğum Client.exe 'yi FUD'ladım.

Fakat işlemden sonra RAT çalışmıyor (Görev yöneticisinde exe 2 saniye çalışıp sonra kapandığını görüyorum). Ayrıca ana programda'da RAT'ı çalıştırdığım PC'yi göremiyorum

Biyerde hata mı yapıyorum acaba?

HaCKeR CaSToR

Katılımcı Üye
9 Eyl 2015
394
0
Şanghay
Öncelikle program için teşekkürler,

Kurup QuasarRAT'da oluşturduğum Client.exe 'yi FUD'ladım.

Fakat işlemden sonra RAT çalışmıyor (Görev yöneticisinde exe 2 saniye çalışıp sonra kapandığını görüyorum). Ayrıca ana programda'da RAT'ı çalıştırdığım PC'yi göremiyorum

Biyerde hata mı yapıyorum acaba?

Quasarrat’ta deneme yapmadım. Lakin serveri düzgün olulturduğunuzdan emin olun. Crypter serveri bozsa server hiç çalışmaz. Çalışıp 2 saniye sonra kapanmaz yani.

MaxvellTR

Yeni üye
3 Ara 2015
4
0
arkadaşlar trojan atmayı bi türlü beceremiyorum ihtiyacım var bana yardımcı olabilcek bi arkadaş varsa teamwiewerden falan öğretirse çok makbule geçer saygılarımla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.