CBM Visual Basic 6 Görsel Eğitim Seti 1CD ( Yeni Başlayanlar İçin İdeal! )

Chaias

Üye
9 Ağu 2011
120
0
Antalya
vg67hz.jpg

Microsoft Visual basic 6.0'a yeni başlayanlar için daha temel ve detaylı anlatılmış bir settir. Bu seti bitirdikten sonra profesyonel eğitim setine geçişte daha rahat olacaksınız. Her iki setide kullanan birisi olarak yeni başlayanlara bu seti öneriyorum.

PAKET İÇERİĞİ!

72915956114969666687.png

59038582434868670378.png

65412863147512415388.png

DOWNLOAD!

Part1 - Netload
Part2 - Netload
Part3 - Netload

RAR PASS: www.odaneki.net

KURULUM!​

cd içinde patch klasörü var onun içinde dosyaları kurulum yaptığınız klasöre kopyalayınız.
aktifleştirme menüsünden telefonla aktifleştirme işlemini seçiniz.
rastgele, kafanızdan rakamlar kullanarak aktifleştirmeyi gerçekleştiriniz.​

yuski

Uzman üye
1 Şub 2011
1,010
0
harikasın arkadaşım ya bune böyle böyle kaynaga ilk kez raslıyorum allah razı olsun varsa elinde böyle degişik kaynak paylaşırsan sevinirim beny usuf

ArCaNy

Katılımcı Üye
22 Ocak 2012
315
0
Konu Paylasım sitelerinden alıntı ! Ama THT rastlamadım buyuzden de paylasımından dolayı saolasın
Resimler sana ait sanırım !

sonkural12

Katılımcı Üye
29 Nis 2012
280
0
Yhau Kardeşim Sen Pach Mach Diyosunda Dosyaların İçinde Pach Mach Yok Ve Ben Kurulumu Gerçekleştiremiyorum Yardımcı Olursananız Sevinirim...!!!__???

enkanet

Katılımcı Üye
7 Nis 2012
877
0
@yuski flood yapma teşekkür butonu var !! Teşekkürler Kardeşim Ellerine Sağlık Alıntı Olsada .. Eline Sağlık ..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.