Cbot Tarla botu eki , mor kristal vb. Legend online

instant

Katılımcı Üye
17 Ocak 2011
514
0
-qölet cehen
Arkadaşlar ben legend online oynuyorum.
çevrede birçok sahte bot var ama bu adamlar bu botu ilk yapanlar.
sahteleri elbette bunun yerini tutmuyor çünkü adam babasının hayrına yapmaz bizim serverden 27 kişinin çarı bu sahte bot kurbanı oldu malesef.

ben bu adamlara sonsuz güven besledim ve işini cidden iyi yapıyorlar destek oluyorlar

en son videoları da
https://www.youtube.com/watch?v=YlVK5Bh0uC0 bu arkadaşlar
iyi eğlenceler

facebook sayfaları

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.