Cc ( kredi kartı )

Fetih 1453

Katılımcı Üye
21 Nis 2013
549
1
Arkadaşlar cogunuz bilirsiniz cc yi alboraaq sitelerinden veya dorklardan ben türk cc ile alışveriş yaptım sanırım kart yapı kredi bankasının kartı idi arkadaşlar adama ay sonu fatura gidiyor ne alışveriş yaptıgına dair diyolar dogru mudur alışverişimide kargoya vermiştim adresimi felan numaramı her bilgilerimi verdim yani nolur bişey olur mu arkadaşlar korkmaya başladım lütfen yardımcı olur musunuz cc kullanan diğer arkadaşlarım bişey olmaz diyorlar 100 tl lik bi harcama yaptım zaten ondan bişey olmaz dediler ama bilmiyorum sizlerede danısmak istedim napabilirim yol gösteirn????????

'toprak

Uzman üye
22 Nis 2010
1,536
0
Eğer ki Adam 100 TL'nin Davasını Yaparsa ki Büyük İhtimalle Yapacaktır Bankayla İletişime Geçer Ve Banka Şu Tarihte Şuraya Harcama Yapılmış Diye Bilgilendirir Adamı Faturada da Yazar. Adam Alışveriş Sitesiyle İletişime Geçerse Alışveriş Sitesi Adresini Verir.

vede yakayi ele verir...gok yuzune elveda dersin...cc de neden kendi bilgilerini veriyorsun yahu...ulke disinda kullan,,100 tk icinde degmez,,

Fetih 1453

Katılımcı Üye
21 Nis 2013
549
1
bi hata yaptık işte keşke kullanmaz olaydım ya ama benden başka kullananlarda var bu kartı 100 tl icin laf yapmaz heralde ya yaparsada öderek anlaşırım inşallah

cok korkuyorum arkadaşlar ya napsam adama ulaşsam haber mi versem parasını ödesem :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.