Çözüldü Çekiliş sistemi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LuchadoR

Uzman üye
20 Eki 2012
1,353
0
~~
Merhabalar,
İnstagram hesaplarında yapılan çekiliş için kullanılan sitelerde ki scriptin sistemi hakkında bilgisi olan var mı?
script sistemi,döngüsü vb. konularda bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinicem,sistemler hakkında bilgiye acil ihtiyacım var.

DyNoger

Katılımcı Üye
18 Mar 2017
356
0
Pek bilmiyorum ama zor gözükmüyor hesaptaki gönderinin yorumlarını ve kullanıcıları çekiyor sonra rastgele birini seçip ekrana yazıyor

LuchadoR

Uzman üye
20 Eki 2012
1,353
0
~~
Yorumların nasıl çekildiğini biliyorum,benim sorunum şu;
Site içerisinde çekilen bu verilerin döngü algoritmasını nasıl tespit edebilirim?misal bir sistemde 250 kişiden 36.kişiyi mi alıp kazanan seçiyor bunu nasıl tespit edebilirim tüm mesele bu

xPien

Yeni üye
20 Mar 2019
25
0
Bir fikrim yok ama şu şekilde bir şey yapabilirsin;

1den 100e kadar bir sıralama yap her defasında çekiliş yap belli bir sırası olabilir. Sanmıyorum ama :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.