Cep Teledonundan Numara Değiştirerek Arama Yapma

kono

Katılımcı Üye
28 Ağu 2015
533
0
kardeş sorunun saçmalıgını görünce içimden geçtim :D savcılık nerde anlatım şey nerde :D

kono

Katılımcı Üye
28 Ağu 2015
533
0
Bildigim kadarıyla root gerektirmiyor böyle uygulamlar

Son düzenleme:

bici21

Kıdemli Üye
24 Haz 2013
4,828
1
senin verdigin istedigin numarayı istedigin numarayla aram degil

bu her hangi bir yerde yada toplantıdan sıkıldınız kurtulmak istiyorsunuz kendi kendinizi başka numarayla aratıp karşındakini kandırma

kono

Katılımcı Üye
28 Ağu 2015
533
0
bici ne demek istiyorsun sistemin nasıl işlediğini anlamaşsın heralde

bici21

Kıdemli Üye
24 Haz 2013
4,828
1
bici ne demek istiyorsun sistemin nasıl işlediğini anlamaşsın heralde

şunu diyorum vovox işlemini görmüyo
sadece diyelim bir yerdesiniz ve sıkıldınız kurtulmak istiyorsunuz oradan bu program sayesinde telefonunuzdaki herhan biri kayıtlıysa o arıyormuş gibi kendiniz aratabiliiyorsunuz beni bu kişi aradı bak der gibi gitmem gerekiyo yani

Karşı tarafı başka numarayla arama yok sadece kendi kendinizi başka numarayla arıyorsunuz.

Son düzenleme:

bici21

Kıdemli Üye
24 Haz 2013
4,828
1
bu yöntemle arkadaşınıza yada kız arkadaşınıza şaka yapabilirsiniz zaten sitede'de eglence amaçlı diyo
kız arkadaşınıza bak beni durmadan şu kız yada bak senin kız arkadaşın arıyo ama biraz sıkıntılı olabilir
:puah:puah

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.