Cep telefonu-Bilgisayar bağlantısı

HiLa

Katılımcı Üye
10 Eyl 2015
260
0
Ankara
Aklıma bir soru takıldı uzmanlara sorayım dedim.Başlıkta gördüğünüz gibi bir telefonu(android-ios) usb yoluyla bilgisayara bağladığımızda nelere erişim sağlayabiliriz yada herhangi bir şekilde logger-rat-worm gibi şeyleri yerleştirebilir miyiz? bunu bilgisayarı kullan ve telefonu kullanan şeklinde 2 ayrı cevap olarak verirseniz sevinirim :RpS_glare:

Son düzenleme:

bwrkfkfkv

Katılımcı Üye
21 Mar 2015
626
0
Uzay
Yani eğer bilgin varsa niye yapamayasın kardeşim ama bana göre yapılabilecek bir şey üzerinde dur yada başka konulara bak oralarda bazen böyle sorular oluyor belki bulursun

HiLa

Katılımcı Üye
10 Eyl 2015
260
0
Ankara
peki bu rat-logger gibi şeyleri atmadan telefondaki kaydedilmiş mesajlaşma-whatsapp mesajları yada sitedeki cookilere ulaşamaz mıyız usb bağlantısıyla bunların kesinlikle telefonda bir yerde kayıtlı olması lazım benim düşüncem bu yanda

BarlasX

Katılımcı Üye
27 Haz 2015
813
2
TeŞKiLaT
Pc suit ile ben nokia telefonlarda mesaj,arama erişmine erişebiliyordum.
İos telefonları pc ile tam bağlayabilirsin.Yani telden pc yi kontrol edebilirsin.
Android de pek bir şey yok bu konuda.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.