Cep Telefonu Modem olursa ????

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

frmkcgl

Yeni üye
4 Eyl 2009
25
0
Arkadaşlar Ben Cep Telefonumu Modem Olarak Kullanıyorum

Sorum Şu Ben Bu Modeme NAsıl Port AÇarım şİmdiden Teşekkürler :) :)

c1qaro

Katılımcı Üye
25 Şub 2011
379
0
İstanbul
Telefon içni port açmaya gerek yok istedğin program rat her neyse girdiğin zman aktif dediğin anda portun açılır. programı rat'ı deaktif deidğin zmanda portun kapanır. böyle garip bir teknoloji

PARS-C

Uzman üye
7 Kas 2011
1,229
0
Root-06-TR
telefonunuzu modem olarak kullanmak için programları kullanmalısınız...

bunlar pc-suite vs. markalara göre değişir....

bunları kurduktan sonra ve uyumlu telefonu bağladıktan sonra telefonda yazı çıkar onay verirsiniz...

bu şekilde telefonunuzu modem olarak kullanırsınız....

hangi programı kullanacağınızı telefonunuza göre değişir...

google'dan aratırrsanız programları ve uyumlu telefon markalarını ve modellerini bulabilirsiniz....

frmkcgl

Yeni üye
4 Eyl 2009
25
0
telefonunuzu modem olarak kullanmak için programları kullanmalısınız...

bunlar pc-suite vs. markalara göre değişir....

bunları kurduktan sonra ve uyumlu telefonu bağladıktan sonra telefonda yazı çıkar onay verirsiniz...

bu şekilde telefonunuzu modem olarak kullanırsınız....

hangi programı kullanacağınızı telefonunuza göre değişir...

google'dan aratırrsanız programları ve uyumlu telefon markalarını ve modellerini bulabilirsiniz....

ben telefonun Hotspot özelliğini kullanarak pc ye modem yapıyorum ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.