çeşitli hack programları yeni başlayanlar mutlaka baksın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sefa2007

Yeni üye
6 Kas 2006
28
0
Arkadaşlar bunları Hack yapmaya yeni başlayan hacker lara veriyorum...

kurban MSN kimlerle ne yazışmış+yazıştığı kişilerin msn leri )
* kurban ICQ
* keylogger
* send mail istediğiniz aralıkta mail bildirimi
* girdiği tüm siteleri fotografını yakalama ve mail atma
* istenirse sadece şifre girdiği siteler yani her html penceresinin resmini göndermez sadece user ve password girdiği siteleri
* kurbanın MSN+ICQ VS. chat şifreleri
* gizli olması
* desktop screenshots
* word ve excel vs. hangi dosyaları acıp calısmıs ( değişikler neler )
* gün içersinde kimlere mail atmış - almıs ve neler yazmıs ( keylogger dan farklı )
* xp oturumunda çalışan kullanıcı isimleri şifreleri ( server sistemler dahil )
*. vs

1-Mail Casusu

2-Çok İyi Keykogger

3-MSN-ICQ Blocklama

4-Admin + User Şifre Çalma

5-MSN + ICQ vs. Çalma

coolmagic0ed3gkjp3.gif

rwwemegesaygi4lj7qp6zg0ha5.gif
alıntı

Son düzenleme:

sefa2007

Yeni üye
6 Kas 2006
28
0
arkadaşlar deneyen varsa istediği görüşünü yazabilir kardeşimizin biri alıntımı diye sormuş konuyu iyi okursan anlarsın kardeş

kirlisiyah

Yeni üye
4 May 2007
2
0
msn çalma programından 4 tane virüs cıktı birisi truva atı hiyiki antivirüs programım var yoksa zıcmıstım

kirlisiyah

Yeni üye
4 May 2007
2
0
aha mail casusundan da bi truva atı cıktı bide normal virüs cıktı abi manyak mısınız yaww yoksa ben mi hayal görüom.nasıl olur da hackerlar kardeslerine virüslü dosya paysıma alır

crusin

Üye
1 May 2007
124
0
Bunlar Sallama Iş Yaf Cogu Bi Işe Yaramiyo Bu Programlarn Birakin Bu Ayaklari Artik Mayklarrrrrr

Evren

Yeni üye
13 Eki 2006
13
0
kardeş tşk bunları kurdum bi sürü turuva atı çıktı neyssede bu proğ. nasıl çalıştırcam msn şifre çalmak istiyom:diablo bana bi izah eden olsa ne iyi olutdu ACEMİYİZ:woott malümm saygılar kolay gelsin..:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.