Çete savaŞlari gerİ dÖnÜyorum....

ibzi

Üye
6 Eyl 2008
165
0
ANK
uzun bir aradan sonra çete savaşlarına dönüyorum bakalım türkiyede beni durdurabilecek varmı ...
screenhunter4c.png
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

ibzi

Üye
6 Eyl 2008
165
0
ANK
kardeş oyunda hile falan yok sadece önemli olan sp idareli kullanmak
sp toolbar ile günde 3 sp kazanabilirsin birde facebook kredisi ile sp alabilirsin gündede 4 facebook kredisi alma hakkın var ayrıca ingilizcene güveniyorsan abuk sabuk bi sürü anket var onları doldurunca face kredisi alırsın sonra onları sp çevireceksin benim 9000 sp var ama 4 yıldır tolbar çalışıyor.. bide unutmadan crome,mozilla,max,opera gibi sunucularda tollbarı calıştıramassın ie7 olacak ie7 xp sp2 işletim sistemine sahip olman gerek.eskiden beri böle ama yeniliklerden haberim yok ..

ibzi

Üye
6 Eyl 2008
165
0
ANK
saçma değil oyun oyunda onemli olan seviye değildir bu gün 25 level lik adam karakteri 80 den daha güçlü olabilir . önemli olan karrakterini geliştirmek..
toolbar la sorunu alan varsa yardım ederim arkadaşlar..

ibzi

Üye
6 Eyl 2008
165
0
ANK
oyuna yeni başlıycak arkadaşlar için oyun sonunda 80 lvl olduğunuzda profiliniz sağlık en az 650 olsun saldırıda 100 enerjı hiç kullanmayın atak :97 savunma :90 dayanıklılık 15

ibzi

Üye
6 Eyl 2008
165
0
ANK
bu arada diodum beni durdurabilecek varmı diee bun eabicim yavv aynı günde 20 tane suikast yedim ...can verdikçe listelediler :))

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.