Çeviri lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FeriTR

Katılımcı Üye
3 Nis 2016
454
3
Arkadaşlar benim bir çeviri yapmam gerekiyor ingilizce ancak ingilizcem iyi olmadığı için yapamıyorum aranızda yapabilen biri varmı acaba kısa bir metin çevirmem gerekiyor.

FeriTR

Katılımcı Üye
3 Nis 2016
454
3
Sevgili rockstar ben hile kullanmadım fakat oyunda hileciler var ve yarışlarda serbest dolaşımda bizlere para atıyorlar ben hiçbir şekilde kullanım şartlarınız ihlal etmedim banımın açılmasını istiyorum.

:D

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
318
Türkiye
Dear Rockstar,

I didn't use the cheat or illegals. But there are those who illegals in the game. I didn't in no way violate your terms of use. I'd like to open the ban.

(Pek iyi olmasa da dediklerini ingilizce telaffuz edecek kadar anlaşılabilir..) :)

Son düzenleme:

Hacknology

Kıdemli Üye
25 Eki 2015
2,712
11
rm -rf /
Sevgili rockstar ben hile kullanmadım fakat oyunda hileciler var ve yarışlarda serbest dolaşımda bizlere para atıyorlar ben hiçbir şekilde kullanım şartlarınız ihlal etmedim banımın açılmasını istiyorum.

:D

Dear Sir or Madam,
I never use hack or something illegal. When we are on free-roam, they sent us money. Can you abolish my ban please?

Regards

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.